Tisková zpráva: Každé dítě může být superstar! A každé dítě má šanci dostat se na Kinder čokoládu!

Každé dítě může být superstar! A každé dítě má šanci dostat se na Kinder čokoládu!

Po úspěšném loňském ročníku Staň se tváří Kinder čokolády přichází značka Kinder Chocolate opět s možností pro české i slovenské děti objevit se na své oblíbené pochoutce. Tentokrát společnost Ferrero vyhlásila soutěž o 12 výherců v celkem čtyřech soutěžních kategoriích (tanec, zpěv, malování a herectví), jejichž tváře se objeví na jaře roku 2016 na limitovaných obalech Kinder čokolády. Soutěž probíhá společně v České i Slovenské republice od 14. září do 6. prosince 2015.

Vyhrát může každý, kdo zakoupí balení čokolády Kinder se soutěžním kódem a spolu s ukázkou svého talentu a svou fotkou jej vloží do připravené aplikace na webových stránkách Kinder. Pak už jen stačí sbírat hlasy.

V prvním kole bude každý týden o semifinalistech rozhodovat veřejnost pomocí soutěžních kódů. Každý týden postoupí do semifinále 10 šťastlivců s největším počtem hlasů. Z těch odborná porota vybere jednoho výherce, který se objeví na obalech čokolád a zároveň dostane příspěvek 10 000,- Kč na rozvoj svého talentu. Celkem se na jaře roku 2016 objeví z každé soutěžní kategorie 3 výherci, celkem tedy 12 dětí.

V rámci projektu Kinder Face Promo letos značka navázala spolupráci s televizí Nova. Na soutěž o novou tvář Kinder čokolády bude upozorňováno v průběhu každého z finálových vyřazovacích přímých přenosů v show Česko-Slovenská SuperStar.

Pro více informací navštivte www.kinder.cz

Štítky:

Rádi bychom vám nabídli prostor pro vaše tiskové zprávy. Pokud chcete, abychom o vás dali vědět, případně o vaší slevové akci, pořádané konferenci, novém produktu a podobně, můžete nás kontaktovat na emailovou adresu redakce@objevit.cz.

Komentáře

Nahoru