Kateřina Gazdíková a Tomáš Kaplan nastupují do Best Communications

V PR agentuře Best Communications se objevily dvě nové tváře, a to Kateřina Gazdíková a Tomáš Kaplan. Posilují tým specializovaný na komunikaci B2B a B2C pro klienty z oblastí financí, průmyslu a zdravotnictví.

Kateřina Gazdíková i Tomáš Kaplan před nastoupením do Best Communications působili v agentuře AMI Communications.

Kateřina Gazdíková během své kariéry pracovala pět let v AMI, přičemž se zaměřovala na klienty ze segmentu rychloobrátkového zboží. Jako seniorní konzultantka bude mít na starosti lifestylovou komunikaci pro klienty z letectví a hotelnictví. Zabývá se PR aktivitami s využitím celebrit a komunikací se společenskými a bulvárními médii.

kateřina gazdíková

Zdroj: LinkedIn

Tomáš Kaplan v pozici account managera bude pracovat pro klienty z oblasti financí, zdravotnictví a průmyslu. Bude pracovat na klientech, jako jsou Bell Helicopter, Renishaw, Bioinova, DLA Piper či izraelská developerská Horizon Holding.

tomáš kaplan

Zdroj: LinkedIn

Stále ještě mladý a (snad i) krásný psavec píšící na svém blogu Krcmic.cz. Pracoval pro společnosti T-Mobile, SaveMax, Telefonica O2, Brunswick Estates, Accenture, euroAWK a Socialbakers. Založil portál Pravdu.cz. V současnosti vlastní tento web. A pracuje na tom, aby z Objevit.cz udělal další uznávaný a navštěvovaný portál.

Komentáře

Nahoru