Dnes vyšlo 15 článků

Katalog RostWorldu slaví 4.000 vložených webů

Katalog RostWorldu slaví 4.000 vložených webů

Dovolte nám Vás informovat o další metě pro katalog webových stránek RostWorldu, který překonal dne 8. března metu 4.000 vložených a schválených webových stránek. Ty zvládl získat za 261 dní, přičemž je do něj denně vloženo průměrně 15 nových webových stránek. Musíme však konstatovat, že poslední dva měsíce průměr radikálně roste a denně se schvaluje i více jak 40 nových webů. O systému katalogů webových stránek jsme Vás informovali v posledním speciálním článku, který si můžete přečíst zde.

Katalog byl založen 20. června 2009 a spadá pod správu portálu eRW.cz. Váš názor na katalog můžete vyjádřit zde, budeme velice rádi. Katalog začal být velice populární již při jeho startupu. Povedlo se mu získat 200 webových stránek za prvních 28 dní existence (původní zpráva).

Dne 5. října 2009 oslavil svoji první tisícovku (původní zpráva) a hned 1. prosince 2009 tisícovku druhou. K dovršení třetí tisícovky stačily necelé dva měsíce, přesněji 19. ledna 2010, kdy byl do databáze zapsán 3.000 web. Dnes můžeme přidat další tisícovku.

Děkujeme.

Štítky: ,

Petr je jedním ze spoluzakladatelů diskuzního portálu RostWorld.cz. Podílel se na složení moderátorského týmu a dodnes je jedním z nejvyšších lidí z RostWorldu. Drží se v anonymitě, ale rozhodl se pomoci i našemu magazínu. Proto se bude starat o zajímavé články ze světa IT a rozhovory se členy magazínu.

Komentáře

Nahoru