Dnes vyšlo 15 článků

Tisková zpráva: Kaspersky Lab vítá nového Corporate Sales Managera Tomáše Bartu

Kaspersky Lab vítá nového Corporate Sales Managera Tomáše Bartu

Do společnosti Kaspersky Lab nastoupil Tomáš Barta po necelých čtyřech letech působení ve společnosti Veracomp. Společně s Territory Channel Managerem Jindřichem Kochem budou podporovat a rozvíjet partnerskou a distribuční síť ve svěřeném regionu.

 

Tomáš Barta má od července ve funkci Corporate Sales Managera společnosti Kaspersky Lab na starosti rozvoj obchodních aktivit v České republice a na Slovensku se zaměřením na Enterprise Security Portfolio. Mezi jeho aktivity spadá také vzdělávání v oblasti bezpečnosti IT a evangelizace zákazníků všech velikostí, především však SME, Enterprise, Public a Industry.

 

S oblastí IT, telco a IT bezpečnosti má 14leté zkušenosti. Působil jak na straně koncového zákazníka, telco operátora, systémového integrátora, tak distributora a nyní i výrobce. Pracoval mimo jiné na pozicích key account managera a international business experta ve společnosti NextiraOne (dnes Dimension Data), kde byl odpovědný za rozvoj obchodních aktivit a komplexní řešení u svěřených zákazníků napříč segmenty SMB, Enterprise či Public.

 

Tomáš Barta_Kaspersky Lab

 

Tomáš Barta vystudoval Cizí jazyky pro Evropský a mezinárodní business na Jihočeské Univerzitě a Bankovní institut vysoká škola Praha. Před nástupem do Kaspersky Lab pracoval ve společnosti Veracomp, kde rozvíjel partnerský kanál v ČR a měl celkovou odpovědnost za rozvoj svěřených výrobců se zaměřením na bezpečnostní technologie.

 

O společnosti Kaspersky Lab

Kaspersky Lab je mezinárodní společností, která se zabývá kybernetickou bezpečností a v roce 2017 slaví 20 let od svého založení. Své rozsáhlé odborné znalosti kybernetických hrozeb využívá Kaspersky Lab při vytváření bezpečnostních řešení a služeb nové generace zaměřených na ochranu podniků, kritické infrastruktury, vládních organizací a uživatelů po celém světě. Portfolio společnosti zahrnuje špičkové zabezpečení koncových bodů a specializovaná bezpečnostní řešení a služby sloužící k ochraně proti sofistikovaným a neustále se vyvíjejícím digitálním hrozbám. Technologie Kaspersky Lab chrání celosvětově více než 400 milionů uživatelů a 270 tisíc korporátních klientů.

Zdroje: kaspersky.cz, linkedin.com

Ráda objevuje svět kolem sebe. Cestuje, vzdělává se a potkává zajímavé lidi z celého světa. Věří, že v každém dřímá nějaký poklad, který lze nalézt. V životě si již sama vyzkoušela leccos a viděla i prožila věci, kterým lze často těžko uvěřit. Je plná života a miluje, když ho může předávat ostatním.

Komentáře

Nahoru