Tisková zpráva: Kaspersky Lab uvádí bezpečný prohlížeč pro Windows Phone

Praha a Moskva, 12. března 2014

 

Společnost Kaspersky Lab představila bezpečný webový prohlížeč pro chytré telefony s operačním systémem Windows Phone. Aplikace Kaspersky Safe Browser for Windows Phone je zdarma a uživatelé si ji mohou stáhnout z oficiálního obchodu s aplikacemi Windows Phone Store.

 

Bezpečný prohlížeč chrání před phishingem, blokuje odkazy na potenciálně nebezpečný obsah, získává informace v reálném čase o nejnovějších škodlivých stránkách z cloudové databáze Kaspersky Security Network a nabízí také možnost filtrování obsahu dle kategorií. Může tak být přidán do takzvaného dětského koutku, speciálního oddílu v chytrých telefonech s Windows Phone, v němž je uchováván obsah a aplikace vhodné pro děti, které do něj vybírají rodiče.

 

Kaspersky Safe Browser for Windows Phone rozšiřuje portfolio produktů Kaspersky Lab pro mobilní platformy, které nyní zahrnuje Kaspersky Internet Security for Android pro zařízení s Androdiem nebo bezpečný prohlížeč pro iOS.

Štítky:

Rádi bychom vám nabídli prostor pro vaše tiskové zprávy. Pokud chcete, abychom o vás dali vědět, případně o vaší slevové akci, pořádané konferenci, novém produktu a podobně, můžete nás kontaktovat na emailovou adresu redakce@objevit.cz.

Komentáře

Nahoru