Tisková zpráva: Kaspersky Lab posiluje v podnikovém sektoru

San Francisco, 16. dubna 2014

 

Společnost Kaspersky Lab v oblasti podnikových bezpečnostních řešení v roce 2013 zaznamenala další silný růst 9 % (dle porovnání neauditovaného zisku 2012/2013). Základna podnikových klientů Kaspersky Lab překročila hranici 250 000 firem po celém světě, od malých a středních podniků po velké vládní organizace a soukromé společnosti. Nedávno byla Kaspersky Lab jmenována lídrem v hodnocení „velké trojky“ analytických agentur.

 

Na bezpečnostním summitu CyberSecurity Summit v San Francisku Kaspersky Lab oznámila, že v příštích týdnech představí nové rozšíření řešení Kaspersky Security for Virtualization, které zajistí ochranu virtuálním koncovým zařízením, jež byla dosud obtížně chráněna za cenu snížení výkonu.

 

Summitu Kaspersky Lab se zúčastnili přední experti z podnikového, finančního a IT světa i představitelé státní správy. Nechyběli zástupci americké vlády nebo společností Facebook, Visa, Boeing či Wells Fargo & Co.

 

„Kybernetický zločin už dávno nejsou jen krádeže malých částek od běžných uživatelů. Protože se prostředí IT bezpečnosti rychle vyvíjí a stává stále komplexnějším, množství kampaní sofistikované kybernetické špionáže proti velkým společnostem také prudce roste. Kybernetičtí zločinci jsou o mnoho důkladnější a snaží se vždy využít nejslabšího článku. To znamená, že zásobní řetězce a smluvní partneři jsou jejich cílem také,“ řekl zakladatel a majitel Kaspersky Lab Eugene Kaspersky.

 

Kaspersky Lab zdůrazňuje, že je třeba se zaměřit i na ochranu kritické a průmyslové infrastruktury. To vedle produktů a řešení univerzální ochrany SCADA serverů a inženýrských pracovních stanic obsahuje i zabezpečení na síťové úrovni, PLC i vestavěné bezpečnostní řešení.

 

Štítky:

Rádi bychom vám nabídli prostor pro vaše tiskové zprávy. Pokud chcete, abychom o vás dali vědět, případně o vaší slevové akci, pořádané konferenci, novém produktu a podobně, můžete nás kontaktovat na emailovou adresu redakce@objevit.cz.

Komentáře

Nahoru