Karta přežití vám nesmí chybět v batohu

Chystáte se na výlet a stojíte před těžkým úkolem úsporně si sbalit? Jde to. Ponožky hezky do bot, oblečení pěkně poskládat, nepotřebné věci nechat doma a nejlépe s sebou nosit nástroje, které lze využít na několik úkonů. Přesně jako multifunkční kartu.

Pokud se hodně touláte přírodou, co je to multifunkční karta už pravděpodobně víte. Buď jste ji mohli vidět v obchodě s outdoor vybavením nebo u někoho ze svých známých. Jestli ji ještě nemáte, měli byste to napravit. Pro každého dobrodruha je to nezbytnost.

multifunkcni_karta

Multifunkční karta připomíná kartu svým tvarem. Ve skutečnosti je to spíš kovová destička, která obsahuje několik nástrojů. Druhy karet jsou různé, ta, o které se bavíme my, obsahuje dokonce 11 věcí. Jsou do ní vyřezané různé tvary a ty slouží jako:

 1. otvírák na konzervy
 2. nůž na řezání lana, pásů nebo loupání ovoce
 3. šroubovák
 4. pravítko
 5. otvírák na láhve
 6. klíč na matky ve čtyřech velikostech
 7. klíč na ploché šroubky nebo čepel pro řezání tvrdých věcí
 8. pila a škrabka
 9. kroužek umožňující určit směr na mapě
 10. klíč na matičky
 11. otvor pro zavěšení

Stačí trochu šikovnosti a výše uvedené nástroje není problém použít. Karta přežití má rozměry 6,9 x 4,5 x 0,2 cm. Je dodávána v černém pouzdře a pohodlně se vejde do peněženky. Díky pouzdru ji můžete strčit i do kapsy, nepoškodí látku při pohybu. Jakmile ji vytáhnete, poradí vám v každé těžké situaci.

Dárek s vaším logem

Multifunkční karta je taky skvělým dárkem. Můžete si ji (nebo pouzdro) nechat potisknout logem firmy a rozdávat ji věrným zákazníkům. Aspoň víte, že tenhle dárek každý využije. Potisk je k dispozici u firmy Dopenezenky.cz už od 40 ks.

Dobrý dárek je to i bez loga pro kamaráda, který rád cestuje. 11 funkcí v 1 je docela dost, lepší kartu pravděpodobně neseženete. Tato je vyrobená z kvalitní nerezové oceli, takže na rozdíl od levných napodobenin dlouho vydrží.

Tým redaktorů magazínu Objevit.cz se skládá z poměrně mladých lidí, kteří psaní článků a pohybování se ve světě IT pokládají za svůj koníček, věnují se mu a tudíž mu i rozumí.

Komentáře

Nahoru