Dnes vyšlo 15 článků

Kapesní skleník, který čistí vzduch

V domácnostech a kancelářích se objevuje minimální množství rostlin, neboť jsou náročné na údržbu. Ačkoliv designér Xindong Che preferuje moderní svět, právě zeleň postrádá. Vytvořil z běžných přesýpacích hodin miniaturní skleník, který pojmenoval Lives Glass.

Ve spodní části skleníku se nachází rostliny a horní část slouží jako nádrž s vodou. Přes úzké hrdlo voda pomalu protéká k rostlinám, čímž nedochází k jejich přemočení. Vynález Lives Glass disponuje otvorem na vytvořený kyslík, který rostliny produkují. Slouží tedy k pročištění vzduchu v místnosti.

ebcc8d28194527.563711e31576b

Kapesní skleník Lives Glass

Lives Glass je perfektní designový doplněk, který ozdobí kancelářský stůl. Současně majitelovi nabídne bezproblémové a jednoduché čištění vzduchu.

cbb7b128194527.563711e32084d

O rostliny ve skleníku se nestaráte.

Stále ještě mladý a (snad i) krásný psavec píšící na svém blogu Krcmic.cz. Pracoval pro společnosti T-Mobile, SaveMax, Telefonica O2, Brunswick Estates, Accenture, euroAWK a Socialbakers. Založil portál Pravdu.cz. V současnosti vlastní tento web. A pracuje na tom, aby z Objevit.cz udělal další uznávaný a navštěvovaný portál.

Komentáře

Nahoru