Tisková zpráva: Kapesní 3G Wi-Fi modem TP-LINK M5250 připojí k internetu až 10 uživatelů najednou

Kapesní 3G Wi-Fi modem TP-LINK M5250 připojí k internetu až 10 uživatelů najednou

Česká republika, Praha – 18. 4. 2014 – Společnost TP-LINK, celosvětový dodavatel domácích a SOHO síťových produktů, uvedla na český trh nový kapesní 3G modem s označením M5250. Elegantní zařízení, jehož tvar připomíná oblázek, funguje jako přenosný Wi-Fi hotspot až pro 10 zařízení najednou. Díky integrované vysokokapacitní baterii dokáže zajistit rychlé připojení k internetu v průběhu celého pracovního dne.

Jednoduše sdílejte 3G připojení

TP-LINK M5250 spojuje výhody mobility vysokorychlostního 3G připojení s flexibilitou Wi-Fi standardu 802.11n. Pro připojení tabletů, notebooků a jiných přenosných zařízení k internetu nepotřebujete žádná další zařízení – stačí vložit SIM kartu podporující sítě 3G a začít stahovat e-maily a surfovat po internetu. Modem podporuje sítě HSPA+, přičemž za ideálních podmínek dosahuje rychlosti downloadu až 21,6 Mbit/s a uploadu až 5,76 Mbit/s.*

Celý pracovní den online na jedno nabití

Integrovaná baterie o kapacitě 2000 mAh zaručuje dlouhou dobu provozu – podle zátěže a počtu připojených uživatelů až 10 hodin na jedno nabití.** Pro dobíjení slouží univerzální microUSB port, který lze kabelem připojit k notebooku, cestovní nabíječce nebo síťovému adaptéru a nerušeně pokračovat v práci či zábavě.

Odložte si data

Modem M5250 může sloužit i jako dočasné úložiště dat, která si potřebujete vzít s sebou na cestu nebo naopak přesunout či zálohovat z přenosného zařízení. Vestavěný microSD slot totiž pojme karty o kapacitě až 32 GB a při připojení přes USB funguje jako běžné externí paměťové zařízení.

Modem TP-LINK M5250 zakoupíte u obchodních partnerů společnosti TP-LINK za doporučenou koncovou cenu 1899 Kč včetně DPH.

Štítky: , , ,

Rádi bychom vám nabídli prostor pro vaše tiskové zprávy. Pokud chcete, abychom o vás dali vědět, případně o vaší slevové akci, pořádané konferenci, novém produktu a podobně, můžete nás kontaktovat na emailovou adresu redakce@objevit.cz.

Komentáře

Nahoru