Kancelář v Praze nastartuje váš byznys

Podnikání je vždy obtížné, vyžaduje píli a odříkání, ale existuje pár skutečností, které by vám ho mohly usnadnit. Jednou z nich je bezpochyby kancelář na dobré adrese. Přece jen pokud sídlíte v centru Prahy, všimne si vás více lidí než například na okraji Liberce.

Prestižní adresa působí dobře na zákazníky i obchodní partnery. Těžit z ní budete i vy, aspoň když si zařídíte kanceláře blízko zastávek MHD, nedaleko obchodních center či v budově s velkým parkovištěm.

Vybírejte si zařízené kanceláře

Nejen lokalita je rozhodující. Zvážit byste měli i to, zda se vám vyplatí pronajímat si zařízené kanceláře. Je to výhodnější prakticky v každém případě kromě situace, že už máte nakoupený nějaký firemní nábytek. Do vybavené kanceláře se nastěhujete a nemusíte nic zařizovat. Bude tam nábytek, připojení k internetu a další nezbytnosti.

kancelar

Kam se můžete nastěhovat?

Celá Praha je plná volných kancelářských prostor. Počítejte s tím, že čím blíž centru se nachází, tím se také zvyšuje cena. Logicky si připlatíte i za zmiňované vybavené kanceláře a jiné speciální služby.

Tip: Není vůbec od věci nastěhovat se do budovy, kde sídlí nějaká známá firma. Když řeknete, že máte kancelář ve stejné budově jako firma XYZ, hned to na vás vrhne dobré světlo.

Podívejte se například na mapu kanceláří na webu PragueOffices.com. Uvidíte, že prostory jsou skutečně po celém hlavním městě, nejvíce jich je pochopitelně blíž k centru. Objevíte mezi nimi levnější varianty i skutečně luxusní volby. Z těch luxusních zmiňme například pronájem kanceláří v komplexu Rustonka na Praze 8, v Dětském Domě na Příkopech na Praze 1 či kanceláře ve futuristické administrativní budově Qubix v lokalitě Prahy 4.

qubix

Některé moderní budovy jsou úžasná architektonická díla a zevnitř vypadají snad ještě lépe. Výborné jsou budovy s terasou. Téměř všichni sníme o tom, že budeme pracovat venku s překrásným výhledem na Prahu. Chcete-li takové snové kancelářské prostory najít, podívejte se na PragueOffices.com.

Tým redaktorů magazínu Objevit.cz se skládá z poměrně mladých lidí, kteří psaní článků a pohybování se ve světě IT pokládají za svůj koníček, věnují se mu a tudíž mu i rozumí.

Komentáře

Nahoru