Dnes vyšlo 15 článků

Kampaň Gucci Pet Collection se těší zájmu na sociálních sítích

Kampaň Gucci Pet Collection se těší zájmu na sociálních sítích

Luxusní italský módní dům Gucci vydal řadu doplňků, oblečení a domácích potřeb pro domácí mazlíčky, jejichž cena se pohybuje od 180 dolarů za držák Airtag až po 7500 dolarů za pelíšek pro domácí mazlíčky.

“Kolekce Gucci Pet Collection vdechuje každodennímu životu kouzelnou auru,” napsala společnost Gucci v popisku na Instagramu.

Kolekce však obsahuje i nepotřebné předměty, kterými mohou lidé hýčkat své domácí mazlíčky. Například svetry, kabáty, košile, a dokonce i čepice. Nebo si majitelé mohou pro ultra luxusní mazlíčky pořídit podložky na krmení za 325 dolarů, kryty na misky za 895 dolarů nebo pouzdro na misky za 2380 dolarů.

Pro některé je luxusní kolekce pro domácí mazlíčky zábavným způsobem, jak rozmazlovat nejlepšího přítele člověka.

“Omg Potřebuji jednu z těchto tašek na zimu, abych mohla nosit své psy, je to moc roztomilé,” napsal jeden z komentátorů na Instagramu.

“Tohle je tak extra a drahé, a přesto si pořád říkám, že bych možná potřebovala pořídit nějaké značkové blýskavé věci pro Riley,” napsala Anna na Twitteru.

“Přál bych si, abych si mohl dovolit Gucciho gauč pro domácího mazlíčka pro mou kočku, ale 7 tisíc asi stojí moje auto,” napsal Oscar.

Kolekce obsahuje doplňky pro téměř všechny velikosti domácích mazlíčků od extra malých až po extra velké.

I když není jasné, kolik lidí si možná značkové předměty pro své domácí mazlíčky pořídí, jedno je jisté, kampaň kolekce Gucci pro domácí mazlíčky je originální.

 

Zdroj, foto: indy100.com

Zajímá se o tvůrčí psaní a online marketing. Studuje marketingovou komunikaci. Ve volném čase (kterého moc není) spravuje svůj blog - bezkiki.cz. Její život by nebyl kompletní bez rodiny, přátel, smíchu, hudby a dobrého jídla.

Komentáře

Nahoru