Kamerový systém, který byste neodhalili

Kamerový systém, který byste neodhalili

V dnešní době už jsme zvyklí mít všechno pod kontrolou. Rádi máme věci ve svých rukou a rádi víme, co a kdy se děje v našich domovech, i když tam zrovna nejsme. Ostatně o tom svědčí nový „vynález“, který monitoruje okolí, ve které zrovna je.

Tahle docela nevinně vypadající plastová sovička v sobě totiž má zabudovanou kameru, přes kterou můžete sledovat dění přímo ve svém smartphonu. Stáhnete si aplikaci a je to. Nemusíte si dělat starosti s komplikovanou instalací kamer do svého domu. Stačí koupit sovu a je to.

Vyberete si barevné provedení, které se vám líbí, sladíte ho s interiérem a můžete kamerovou sovu přenášet, kam chcete. Je to nenápadná kamera, která může všelicos odhalit. Můžete ji pořídit místo chůvičky malému dítěti a budete mít přehled o tom ,co právě dělá nejen se zvukovým přenosem, ale i s obrazovým. Když se zvýší frekvence pohybu nějakého objektu v místnosti, sova pomocí aplikace pošle notifikaci, která se vám zobrazí na smartphonu.

Snímek obrazovky 2019-02-17 v 12.52.16

Nejen že sova skvěle poslouží jako kamera, ale také ozvláštní interiér. Jako bonus je roztomilá. Místo očí má displej, který je interaktivní a animuje pohyby očí, jako by snad byly skutečné. Interaktivní sovu můžete připevnit také na stěnu, aby bylo zorné pole větší. Sovu musíte pravidelně nabije přes USB kabel. Na jedno úplné nabití baterii sova vydrží fungovat po dobu 2 dní.

Motiv sovy je vybrán jistě z důvodu, že i ve skutečnosti sova tiše monitoruje svoje okolí a vyčkává.

Zdroj, foto: mu.design.lu

Zajímá se o tvůrčí psaní a online marketing. Studuje marketingovou komunikaci. Ve volném čase (kterého moc není) spravuje svůj blog - bezkiki.cz. Její život by nebyl kompletní bez rodiny, přátel, smíchu, hudby a dobrého jídla.

Komentáře

Nahoru