Kamera Perfect Memory zachytí celý váš život

Představte si, že byste mohli projít celý svůj život, vzít ty nejzábavnější momenty a vytvořit z nich film, na kterém by vypadalo, že jste strašně super cool, i když ve skutečnosti není vždy všechno růžové. Přesně tohle umožňuje kamera Perfect Memory.

Kamera, která momentálně sbírá peníze na Indiegogo, se jednoduše připevní na řetízek a nosíte ji kolem krku. Ve videu tak nejspíš nebudou obličeje lidí, se kterými v životě mluvíte, ale tak co… Aspoň budete muset při zhlédnutí filmu zapojit fantazii.

kamera

Baterka vydrží asi den, což je docela málo na to, že autoři zamýšlí, aby kamera natáčela váš život non-stop. Umí přenášet fotky a videa do zařízení s iOS a Androidem a umožňuje dotykem určit, že teď prožíváte něco speciálního, co potřebujete určitě natočit. Jinak se totiž záznam neuloží. Umí dokonce time-lapse (zrychlená) videa.

Kamera pro domácího mazlíčka

Další zamýšlený účel kamery spočívá ve sledování domácích mazlíčků. Kamerka je opravdu velmi malá a dá se připevnit na obojek. Obraz prý není až tak strašný, i když se mazlíček neustále hýbe a skáče.

kamera-pes

Tým, který za kamerou Perfect Memory stojí, si myslí, že lidé budou záběry ze svých životů a dnů svých mazlíčků zveřejňovat hlavně na Snapchatu a Instagramu.

A cena? Ti, kdo přispějí na crowdfundingovou kampaň na Indiegogo (už je vybráno přes 60 % cílové částky), dostanou kamerku za cenu 119 dolarů (necelé 3 000 Kč). Bude k dispozici ve zlaté a stříbrné barvě.

Tým redaktorů magazínu Objevit.cz se skládá z poměrně mladých lidí, kteří psaní článků a pohybování se ve světě IT pokládají za svůj koníček, věnují se mu a tudíž mu i rozumí.

Komentáře

Nahoru