„Kam jedeš na dovolenou?“ – Do srubu Tonyho Starka

„Kam jedeš na dovolenou?“ –  Do srubu Tonyho Starka

A zase ti Avengers. Superhrdinové si skrze filmová plátna získali naše srdce. Prostřednictvím naší lásky budou pravidelně ždímat naší peněženku. Proč tato slova? Na celosvětově známém portálu poskytující ubytování Airbnb, je v nabídce ubytování ve srubu Tonyho Starka, v kterém se nejčastěji objevoval v posledním filmu ságy Avengers: Endgame. 

Jedním z neoblíbenějších superhrdinů je multimilionář Tony Stark neboli Iron man. Endgame znamenala pro Tonyho konec, jak jistě víte. O to smutnější byl jeho konec, když už měl založenou rodinu. Což se od amerického playboye neočekávalo. Iron man se obětoval pro dobro celého lidstva, když porazil Thanose. Tony měl sídlo ve srubu u jezera. Poslední scína filmu se u srubu také koná – pohřeb Tonyho Starka. A právě v tomto srubu můžete bydlet, pouze si ho zarezervujete na serveru Airbnb.

Snímek obrazovky 2019-06-24 v 20.20.48

Srub se nachází v americké Atlantě, a z letiště se k němu dostanete do 20 ti minut. Koelm srubu se nepohybují zástupy nadšených fanoušků s fotoaparátem, kteří na pronájem srubu nemají. Srub se totiž nachází uprostřed rozlehlé farmy, tedy na soukromém pozemku. Pokud se ve srubu ubytujete, můžete ho využívat naprosto celý včetně jezera. Kapacita ubytovaných osob je omezena na max. 6. Nicméně své domácí mazlíčky budete muset nechat doma – ti mají pobyt zakázaný. Aktivit můžete ve srubu provádět něspočet, však hlasité alkoholické party jsou zakázány.

Snímek obrazovky 2019-06-24 v 20.17.50

Co se týká hodnocení na Airbnb, má plný počet hvězdiček. Ovšem hodnocení je z doby ještě před vydáním filmu Endgame. V tu dobu byla cena za jednu noc vyčíslena v přepočtu na 7 600 Kč. Po medializaci ji majitel srubu až ztrojnásobil. Jedna noc vás nyní vyjde na 18 200 českých korun. Ale kdo by si za noc v době Tonyho Starka nepřiplatil?

Zdroj,foto: travelandleisure.com

Zajímá se o tvůrčí psaní a online marketing. Studuje marketingovou komunikaci. Ve volném čase (kterého moc není) spravuje svůj blog - bezkiki.cz. Její život by nebyl kompletní bez rodiny, přátel, smíchu, hudby a dobrého jídla.

Komentáře

Nahoru