Kalouskovo video na podporu živnostníků: „Mirku, vem si vod Lojzy, ten nekrade.“

Místopředseda TOP09 Miroslav Kalousek natočil virální video na podporu živnostníků a publikoval ho na svých webových i facebookových stránkách. Video během prvních pěti hodin od publikování sdílelo téměř 700 facebookových fanoušků. Ve videu s názvem „Hnutí za poctivé párky uvádí poctivé uzenáře“ znechuceně odsunuje talíř s kosteleckými párky, které vyrábí firma vlastněná Andrejem Babišem.

Miroslav Kalousek natočil video, kde podporuje živnostníky. V dnešní době jsou totiž živnostníci vnímáni jako zloději financí, které patří do státní pokladny. Miroslav Kalousek ve svém videu poukazuje na skutečnost, že malým podnikům jsou podráženy nohy a neférově se o nich mluví jako o nepoctivcích, kteří okrádají stát.

Ve videu s názvem „Hnutí za poctivé párky uvádí poctivé uzenáře“ Miroslav Kalousek znechuceně odsouvá talíř s kosteleckými párky, které dnes vyrábí firma Andreje Babiše. Jeho oči se rozzáří až ve chvíli, kdy mu hospodský přinese čerstvé, voňavé párky přímo z udírny se slovy „Mirku, vem si vod Lojzy, ten nekrade.“

 

Zdroj: Miroslav-Kalousek.cz

Zajímá se o Internet, optimalizaci webů a nové trendy v oblasti IT. Má ráda cestování, Skotsko, dobrou hudbu a své Donské sphynxe, kteří jí při psaní často dělají společnost. Stále hledá nové výzvy a každý den se probouzí s úsměvem, protože vždy může být líp, ale i hůř. Ráda Vám zprostředkuje informace, které Vás budou zajímat a bavit.

Komentáře

Nahoru