Kalouskovo video na podporu živnostníků: „Mirku, vem si vod Lojzy, ten nekrade.“

Místopředseda TOP09 Miroslav Kalousek natočil virální video na podporu živnostníků a publikoval ho na svých webových i facebookových stránkách. Video během prvních pěti hodin od publikování sdílelo téměř 700 facebookových fanoušků. Ve videu s názvem „Hnutí za poctivé párky uvádí poctivé uzenáře“ znechuceně odsunuje talíř s kosteleckými párky, které vyrábí firma vlastněná Andrejem Babišem.

Miroslav Kalousek natočil video, kde podporuje živnostníky. V dnešní době jsou totiž živnostníci vnímáni jako zloději financí, které patří do státní pokladny. Miroslav Kalousek ve svém videu poukazuje na skutečnost, že malým podnikům jsou podráženy nohy a neférově se o nich mluví jako o nepoctivcích, kteří okrádají stát.

Ve videu s názvem „Hnutí za poctivé párky uvádí poctivé uzenáře“ Miroslav Kalousek znechuceně odsouvá talíř s kosteleckými párky, které dnes vyrábí firma Andreje Babiše. Jeho oči se rozzáří až ve chvíli, kdy mu hospodský přinese čerstvé, voňavé párky přímo z udírny se slovy „Mirku, vem si vod Lojzy, ten nekrade.”

 

Zdroj: Miroslav-Kalousek.cz

Stále ještě mladý a (snad i) krásný psavec píšící na svém blogu Krcmic.cz. Pracoval pro společnosti T-Mobile, SaveMax, Telefonica O2, Brunswick Estates, Accenture, euroAWK a Socialbakers. Založil portál Pravdu.cz. V současnosti vlastní tento web. A pracuje na tom, aby z Objevit.cz udělal další uznávaný a navštěvovaný portál.

Komentáře

Nahoru