Dnes vyšlo 1 článků

Tisková zpráva: Kabir.cz vydražil tričko z Fed Cupu a pomůže dívce po autonehodě

Kabir.cz vydražil tričko z Fed Cupu a pomůže dívce po autonehodě

Internetový magazín kabir.cz vydražil tričko z Fed Cupu a pomůže dívce po autonehodě.

Ve čtvrtek 8.11.2012 se konala dražba tenisového trička Andrey Hlaváčkové s podpisy všech vítězek Fed Cupu. Výtěžek z dobročinné aukce poputuje dívce, která se momentálně zotavuje z vážné autonehody a potřebuje invalidní vozík. Po napínavém boji se tričko podařilo vydražit internetovému magazínu kabir.cz. Na druhém místě se umístil podnikatel Andrej Babiš.

Internetový magazín kabir.cz přišel s nápadem, jak dívce pomoci více a nabídl své vydražené tričko panu Babišovi za cenu jeho poslední nabídnuté částky ve čtvrteční dražbě. Tím pádem dívka dostane jednou tolik peněz než bylo původně zamýšleno. Finální částka, která dívce pomůže se tedy z původních 51.000,-Kč vyšplhala na částku novou a to na 101.000,-Kč. Celý výtěžek poputuje na KONTO BARIÉRY.

Celý příběh můžete nalézt na:

https://www.kabir.cz/fotokabir/kabir-a-tricko-ktere-pomuze/

https://www.kabir.cz/zivot-s-kabirem/kabir-a-tricko-ktere-pomuze-pribeh-pokra cuje/

Kabir.cz je český internetový denní-noční magazín, který nabízí každodenní události z pohledu vydavatele – myši Kabira a jeho nelidských přátel a kolegů.

Kabir se snaží držet maximální nadhled, věnovat se jen pozitivním tématům a nabízí alternativní pohled na věci, které se dějí. Pohled myši.

Kontakt na Kabira: kabir@kabir.cz

https://www.kabir.cz

https://www.facebook.com/kabir.cz

ČTK ke zprávě vydává fotografie, které jsou k dispozici ve Fotobance ČTK na adrese https://multimedia.ctk.cz/cs/foto/hledani?sendFlag=1&q=protext&name=1&lang=none&service%5B%5D=1&service%5B%5D=2&service%5B%5D=3&service%5B%5D=4&service%5 B%5D=5&service%5B%5D=6 a na webu Protextu https://www.protext.cz

Zdroj: ČTK/Protext

Stále ještě mladý a (snad i) krásný psavec píšící na svém blogu Krcmic.cz. Pracoval pro společnosti T-Mobile, SaveMax, Telefonica O2, Brunswick Estates, Accenture, euroAWK a Socialbakers. Založil portál Pravdu.cz. V současnosti vlastní tento web. A pracuje na tom, aby z Objevit.cz udělal další uznávaný a navštěvovaný portál.

Komentáře

Nahoru