Kabinka vás nastříká opalovacím krémem od hlavy až k patě za 10 sekund

Konečně někdo vymyslel způsob, jak celoplošně aplikovat opalovací krém. Kabinka s názvem SnappyScreen nabízí nastříkání opalovacího krému s různým stupněm ochrany SPF. Opalovacím krémem bude pokryté celé vaše tělo, a tak se už nemusíte dožadovat, aby vám někdo ze známých natřel záda.

SnappyScreen kabinky jsou momentálně nainstalovány v 10 amerických a karibských hotelech. Hosté si mohou vybrat stupeň ochrany SPF (15, 30 či 40). Opalovací krém je aplikován přes pečlivě upravené postřikovače. Neobsahuje alkohol, oxybenzon a rakovinotvorné chemikálie, které jsou fatální také pro korálové útesy.

SnappyScreen-Sun-Screen-Booth-2-1020x610

Za 10 sekund máte na celém těle opalovací krém. Zdroj: Inhabitat

Nespornou výhodou je, že kabinka je určená nejen dospělým, ale také dětem. Celá rodina se nechá pravidelně nastříkat opalovacím krémem, který snižuje škodlivé účinky slunce.

SnappyScreen-Sun-Screen-Booth-6-1020x610

Kabinku si oblíbí i děti. Zdroj: Inhabitat

Kabinky SnappyScreen jsou nyní dostupné pouze v rekreačních zařízeních, nicméně vývojáři obdrželi žádosti od akvaparků, veřejných bazénů a soukromých obyvatel.

SnappyScreen-Sun-Screen-Booth-1020x610

Zatím se nachází pouze v určitých rekreačních střediscích. Zdroj: Inhabitat

Zdroj: Inhabitat

Stále ještě mladý a (snad i) krásný psavec píšící na svém blogu Krcmic.cz. Pracoval pro společnosti T-Mobile, SaveMax, Telefonica O2, Brunswick Estates, Accenture, euroAWK a Socialbakers. Založil portál Pravdu.cz. V současnosti vlastní tento web. A pracuje na tom, aby z Objevit.cz udělal další uznávaný a navštěvovaný portál.

Komentáře

Nahoru