K8 3G: Androidí hodinky s vymazlenými funkcemi, které se vám budou líbit!

Již delší dobu internetové komunity spekulují nad tím, které chytré hodinky vypadají nejlépe – zda to jsou hodinky ve tvaru oblého obdelníku (typicky takové Apple Watch) nebo tradiční hodinky s kruhovým ciferníkem. Názor necháme na vás, my jsme tentokrát vsadili na jistotu v podobě luxusních hodinek s ještě lepšími a užitečnějšími funkcemi. Jejich název je K8 3G a věřte, že vás poteší nejen atraktivním provedením.

Tentokrát se k nám pod ruku dostaly hodinky zvané K8 3G. Poměrně zvláštní název pod sebou skrývá opravdu kus vyladěné technologie. Chytré hodinky na první pohled upoutají kruhovým ciferníkem a páskem z pravé kůže. Spolu s tím přinášejí i záruku kvality, kterou u jiných hodinek tohoto typu a cenové kategorie rozhodně očekávat nemůžete (bohužel). Hodinkám dominuje více než užitečný dotykový displej o velikosti 1,4 palců a s příjemným rozlišením 400 x 400 pixelů. Na úvod ještě dodám, že na výběr máte ze dvou barevných – černé a zlaté.

201509181850406287

Nadčasový design, dvě barevné varianty – která se vám líbí více?

Co od nich můžete čekat?

K8 3G jsou vybavené slotem pro SIM kartu, čímž nabízí funkce běžného telefonu. Jakmile vložíte SIM kartu do slotu, hodinky se ihned připojí k síti. Lze tak jednoduše a pohodlně volat. Můžete hovor přijímat, respektive odesílat prostřednictvím reproduktoru hodinek. Dále disponují běžnými fitness funkcemi jako krokoměr (pro sledování vašeho každodenního pohybu včetně ukazatele spálených kalorií, rychlosti a vzdálenosti) nebo například monitor srdečního tepu.

Na jakém systému K8 3G běží?

Žádný speciální software zde nečekejte, výrobce neinvestoval tolik do vývoje vlastního. Máme tu tedy hodinky s Androidem 4.4, takže operační systém, na který jsme všichni zvyklí. Za zmínku určitě stojí konektivita chytrých hodinek -  Bluetooth 4.0, 3G, WiFi, GPS. 

Co všechno ve výsledku umí?

  • Samozřejmě monitorovat a sledovat váš srdeční tep
  • Nesmí chybět krokoměr, který sleduje vaší denní aktivitu
  • Užijete si také plno muziky, hodinky mají totiž kvalitní reproduktor
  • Nechybí ani funkce volání

201509181850423707

Jak dlouho vydrží? A kolik vlastně stojí?

Nyní pojďme k tomu nejzásadnějšímu, což je bezpochyby výdrž. Nebudete si přeci vybírat hodinky, u kterých máte jistotu, že se vám během dne vybijí. K8 3G jsou vybaveny dostatečnou baterií o velikosti 450 mAh, což v praxi znamená jeden den běžného užívání. Následná cena tomu také odpovídá, na čínském internetovém obchodě Gearbest seženete právě tyto hodinky za přijatelných 129 dolarů, tedy necelé tři tisíce korun.

Zdroj/foto: Gearbest

Komentáře

Nahoru