K2 Group najímá nové manažery

Skupina firem K2 Group, pod kterou spadají společnosti K2 Moto, Motopoint a K2 Industry, se rozhodla posílit své postavení na trhu. A prvním krokem je vytvoření nového manažerského týmu.

Křeslo výkonného ředitele všech firem ve skupině obsadil Pavel Tříska, který v minulosti pracoval na pozici obchodního ředitele ve významných společnostech, jako jsou Seznam, Office Depot, PayU či Vekra. A jeho úkolem v K2 Group bude nastartovat novou etapu fungování celé skupiny.

 „Naším cílem je v první řadě dobudovat manažerský tým a využít značný obchodní potenciál. V další fázi se budeme věnovat rozvoji jak z pohledu produktového portfolia, tak z pohledu regionálních zastoupení,“ říká Pavel Tříska.

Pavel Triska 2

Pavel Tříska

O marketing se v K2 Group postará Ondřej Čihař, bývalý marketingový ředitel společností Etnetera a Sport Invest.

„Všechny firmy dosud táhlo obrovské nadšení zakladatelů a lidí okolo. Prakticky bez jakéhokoliv náznaku koncepčního marketingu. Věřím, že dokážeme díky několika jasným krokům rychle posunout jednotlivé firmy o výrazný kus kupředu,“ dodává Ondřej Čihař.

Ondrej Cihar 1

Ondřej Čihař

Stále ještě mladý a (snad i) krásný psavec píšící na svém blogu Krcmic.cz. Pracoval pro společnosti T-Mobile, SaveMax, Telefonica O2, Brunswick Estates, Accenture, euroAWK a Socialbakers. Založil portál Pravdu.cz. V současnosti vlastní tento web. A pracuje na tom, aby z Objevit.cz udělal další uznávaný a navštěvovaný portál.

Komentáře

Nahoru