Dnes vyšlo 15 článků

Tisková zpráva: K celosvětové síti Public Relations Network se přidává agentura z Tokia

Mezinárodní skupina Public Relations Network, kterou za Českou a Slovenskou republiku reprezentuje agentura Lesensky.cz, má nově zastoupení také v Japonsku. Součástí sítě PR agentur se stala společnost Custom Media, jež sídlí v Tokiu.

Celosvětová síť Public Relations Network (PRN) do svých řad přivítala japonskou agenturu Custom Media. Ta je oceňovanou digitální marketingovou, obsahovou a strategickou komunikační agenturou. Mezi její klienty spadají jak zástupci významných hotelů a luxusních nemovitostí, tak představitelé předních japonských spotřebitelských značek, vzdělávacích institucí a softwarových společností.

„Profilujeme se jako agentura překlenující propast mezi domácím trhem a globálními značkami. Zahraničním podnikům pomáháme se vstupem na japonský trh a růstem na něm. Díky našemu členství v Public Relations Network nyní můžeme dále rozšiřovat naše mezinárodní aktivity a zajišťovat komunikační služby na japonském trhu pro naše partnery v Evropě, Asii, na Středním východě a v Americe,“ uvádí Robert Heldt, generální ředitel Custom Media.

„Jsme velmi rádi, že se tokijská agentura Custom Media přidala do naší sítě mezinárodních PR specialistů,“ říká Roman Kučera, šéf agentury Lesensky.cz. „V Japonsku jsme hledali vhodného partnera již dlouho. Nyní se těšíme na plodnou spolupráci s Robertem a jeho odborným týmem,“ dodává Veit Mathauer, předseda představenstva PRN.

 

Zajímá se o tvůrčí psaní a online marketing. Studuje marketingovou komunikaci. Ve volném čase (kterého moc není) spravuje svůj blog - bezkiki.cz. Její život by nebyl kompletní bez rodiny, přátel, smíchu, hudby a dobrého jídla.

Komentáře

Nahoru