K 10. výročí dostali zaměstnanci britské společnosti The Group Company neuvěřitelnou odměnu!

Být zaměstnancem dobré a velké společnosti není nikdy na škodu. Své o tom ví zaměstnanci britské společnosti The Group Company, která se zabývá podnikáním v oblasti cestovního ruchu. K 10. výročí společnosti totiž dostali neuvěřitelnou odměnu – jednodenní výlet na exotický ostrov Barbados v Karibiku.

Helen Biltonová se rozhodla, že odmění své zaměstnance za práci, kterou pro ní už dlouhých 10 let vykonávají. Z počátku přemýšlela o klasické oslavě pro zaměstnance a obchodní partnery, ale po chvilce přemýšlení tuto variantu zamítla.

„Řekla jsem si, že lidé, kteří si doopravdy zaslouží odměnu, jsou ti, kteří tu odvádí skvělou práci,“ citoval ji York Press.

Proto se svých zaměstnanců na pravidelné měsíční poradě zeptala, co by chtěli dělat. Několik zaměstnanců navrhlo jít do nedalekého zábavního parku Flamingo Land a Helena se toho okamžitě chytla.

Zaměstnanci do poslední chvíle nic netušili

I přesto, že se svých zaměstnanců zeptala, měla už dávno jasno, kam se společně vydají. O jednodenním výletě na exotický ostrov Barbados se tak dozvěděli hned na další schůzce a nemohli tomu uvěřit.

„Všichni tvrdě pracují, za což jsem vděčná, takže jsem ráda, že je můžu takto odměnit,“ řekla Biltonová.

imgID53834138.jpg-pwrt3

Zdroj: Yorkpress

Tým redaktorů magazínu Objevit.cz se skládá z poměrně mladých lidí, kteří psaní článků a pohybování se ve světě IT pokládají za svůj koníček, věnují se mu a tudíž mu i rozumí.

Komentáře

Nahoru