Hit internetu: Justinův penis a konverzace se Selenou Gomez plná nadávek

Hit internetu: Justinův penis a konverzace se Selenou Gomez plná nadávek

Před pár dny svět obletěly zprávy o tom, že Justin Bieber poslal Seleně Gomez fotku svého vzrušeného mužství. Ta ho podle všeho ale neměla pochválit. Naopak mu prý doporučila, ať se jde léčit. Avšak přestože po internetu kolovala dokonce jejich kompletní konverzace, zřejmě to byl čistý výmysl. Jako by Bieber díky svému zatknutí nebyl slavný už dost.

Poté, co policisté provedli razii na Justinův domov, našli spoustu zajímavých věcí: kokain, kodein, sizzurp, marihuanu a dokonce i nahé fotky. Justin asi obecně rád fotí své nahé tělo. Jednu takovou zajímavou fotku totiž údajně poslal i Seleně. A nebo neposlal. Podle nových informací se totiž zřejmě jednalo jen o zdařilý vymyšlený výtvor, který vypadá dost pravě.

Screenshoty prý získal někdo z Justinova týmu

Šokující zprávy začaly hlásit, že se v týmu Justina Biebera nachází nějaký zvěd.  A že tenhle šikovný zvěd získal zprávy, které zpěvák zaslal Seleně Gomez. Samozřejmě to nebylo nic nudného, ale náhodou se zrovna jednalo o zprávy, které byly plné nadávek a ve kterých Justin v rámci přemlouvání použil i fotografii svého penisu.

K dispozici jsou totiž i screenshoty Messengeru. Justin se snaží získat Selenu zpět, ta však zdůrazňuje, že druhou šanci už měl a promarnil ji. Následkem toho jí Justin posílá fotografii svého penisu s komentářem: „No tak. Neříkej, že ti tohle nechybí.“ Jenže ono nechybí. „Nech toho. Měl bys poslechnout Scootera (Bieberův manažer) a jít se léčit. Jsi nemocný,“ odpověděla Selena.

photo1

photo4

Jestli jste se tedy těšili na foto Justinovy chlouby, budeme vás muset zklamat. Prostě se budete muset spokojit s tím černým čtverečkem.

Vymyšlený výtvor

Tedy vlastně neodpověděla. Tvrdí, že je to celé jen výmysl. Popřela, že by jí její ex-přítel posílal nějaké takové zprávy. Justin se k záležitosti nevyjadřuje.

Tento obrázek Justin sdílel pouze před několika týdny. Rozvířil širokou diskuzi o tom, zda nejsou opět spolu.

Tento obrázek Justin sdílel pouze před několika týdny. Rozvířil širokou diskuzi o tom, zda nejsou opět spolu.

Je pravda, že i nezasvěcenci říkají, že obrázky jsou určitě falešné. A beliebers (Bieberovi fanoušci) už vůbec nevěří, že by jejich miláček mohl udělat něco takového. Podezřelé se zdá i příliš časté používání zkratek – „you“ jako „u“ nebo „are“ jako „r“. Takže co myslíte? Snaží se někdo Bieberovi přidělávat potíže?

Zdroje: Daily Mail, College Candy, Sugar Scape

Komentáře

Nahoru