Justin Bieber spouští Shots of Me – čekejte peklo

Justin Bieber spouští Shots of Me – čekejte peklo

Pokud si myslíte, že na Internetu je příliš málo narcistických fotek uživatelů, kteří fotí jen a pouze své obličeje, mýlíte se. Je jich třeba více. Několikanásobně více. Právě tohle si nejspíše řekli i markeťáci točící se kolem ikony všech mladistvých – Justina Biebera.

A tak vznikla aplikace Shots of Me. A jak samotný dovětek napovídá (Shots of Me – network exlusively for selfies), je tato iOS aplikace vytvořena zejména pro lidičky, kteří se rádi fotí. A nebo vytváří automaticky duckface okamžitě poté, co na ně je namířen fotoaparát či chytrý telefon.

Investice od samotného Justina Biebera

O tvorbu a propagaci Shots of Me se má postarat společnost RockLive (RockLive vytváří zejména mobilní appky), kterou zaštítil svým jménem právě tolik milovaný Justin. A nejenom svým jménem – Justin dokonce do RockLive investoval své vlastní peníze – celkem 1,1 milionu dolarů.

Justin Bieber spouští Shots of Me - čekejte peklo

Je to jeho historicky první soukromá investice (fanoušci Justina mohou začít slavit).

Je zde evidentní snaha překonat Instagram, jež je právě Mekkou všech Narcisů a food porn maniaků. Ale je celý „zaneřáděný“ i různými fotkami krajinek, pohledů na Měsíc, fotkami z dovolené, kde vidíte jenom to pitomé moře a krásně modrou oblohu (no fuj!). A najdete zde desítky dalších druhů překrásných panoramat, která však nás, do sebe věčně zahleděné lidi, naprosto nezajímají.

A právě proto na Shots of Me najdete jenom obrázky lidí, které (jak věří sami tvůrci této aplikace), zajímají internetové teenagery nejvíce. Podaří se této Justinové novince uspět? Pokud ano, tak čekejte doslova záplavu xichtů na Internetu. A také se připravte na to, že se budete ještě častěji potkávat s Justinem. Více, než byste možná sami chtěli.

Shots of Me bez komentářů

Zvláštností je, že ve Shots of Me chybí absolutně možnost přidávat komentáře. Asi chápete proč. Kvůli všudypřítomným haterům, kteří by mohli nové uživatele doslova vyštvat.

Jedná se o logický krok. Proč si nechat zruinovat tento nápad lidmi, co stejně tuto aplikaci nebudou používat. Krásně to jde vidět na případu Vine, kde se vyskytuje takový počet trollů, kteří by mohli klidně založit vlastní Troll Republic.

Shots of Me - obrázky lidí a duckface xichty ovládnou svět

Kdy se spustí Shots of Me?

Kdy vypukne tohle peklo? Již vypuklo. Připojit se můžete díky App Storu. Appku sice ještě nenajdete pomocí vyhledávání na App Storu, ale pokud použijete link výše, appk

Komentáře

  • Jirka

    Když už přidávám link, tak ho alespoň zkontroluji. Vektorový obrázek mi příliš nepomůže.

Nahoru