Justin Bieber smazal svůj účet na Instagramu

Justin Bieber udělal něco nesmyslného a nepochopitelného. Popová hvězda kvůli nenávistným komentářům směřovaným na adresu jeho nové lásce se rozhodla smazat svůj účet na Instagramu. A nyní se náctileté fanynky topí v oceánu slz.

Vše to začalo tím, že Justin Bieber rád sdílel fotografie se svou novou přítelkyní jménem Sofia Richie. Pod fotografiemi se objevily nenávistné a nevhodné komentáře. Ale Justin pohrozil, že pokud se tato bouře nezastaví, smaže si svůj účet s 77,5 miliony sledujícími úplně.

twitter

Zdroj: Twitter

Dokonce i Selena Gomez se přidala s komentářem: „Pokud nechceš číst nenávistné komentáře, přestaň přidávat fotky se svojí přítelkyní. LOL. Váš vztah může být jen mezi vámi. Nebuď zlý na své fanoušky. Oni tě milují. Byli tu pro tebe vždy.“

Ale soudný den přišel, přestože Selena Gomez ho hanobila za to, že je krutý ke svým fanouškům, kteří stojí za jeho úspěchem.

Zdroj: High Snobiety, Zdroj titulní fotografie: Pixabay

Stále ještě mladý a (snad i) krásný psavec píšící na svém blogu Krcmic.cz. Pracoval pro společnosti T-Mobile, SaveMax, Telefonica O2, Brunswick Estates, Accenture, euroAWK a Socialbakers. Založil portál Pravdu.cz. V současnosti vlastní tento web. A pracuje na tom, aby z Objevit.cz udělal další uznávaný a navštěvovaný portál.

Komentáře

Nahoru