Justiční šlendrián aneb Snaha dosáhnout spravedlnosti online

Justiční šlendrián aneb Snaha dosáhnout spravedlnosti online

Na internetu se objevila zajímavá webová stránka. Jejím autorem je Petr Jeník, se kterým jste mohli číst náš rozhovor o jeho projektu Werb.cz, jenž se stal pevně zakotveným aukčním serverem na českém internetu v poli internetového podnikání. Na své nové webové stránce nabádá lidi k přečtení a sdílení jeho vlastního příběhu. Ten se týká prodeje jeho bytu, tahanicích po soudech, podvodu nových kupců a vznáší otázky ohledně rozhodnutí soudu a přístupu státních zástupců. Petr Jeník naznačuje, že se stal obětí podvodu, přišel o velkou spoustu peněz a skrze tuto webovou stránku se snaží dosáhnout spravedlnosti. Podle něj udělal soudce chybu, jiný lhal a státní zástupce odmítá žalovat trestné činy.

Podvodník mě připravil o velkou spoustu peněz. Potrestaný nebude a peníze mi vrátit nemusí. Soudce udělal chybu a druhý lže, aby ho bránil. Státní zástupce udělal také chybu a teď odmítá žalovat trestné činy, o kterých i soudce krajského soudu řekl, že se staly. Odmítá to jen proto, aby nevylezla na povrch jeho hloupost a neschopnost.„, sděluje úvodní text Jeníkovo webové stránky. Ta je rozčleněna na několik podstránek, která více přibližují celý případ a nastiňují podvod při prodeji bytu.

Jeník se na stránkách také zmiňuje o lhaní místopředsedy soudu s úmyslem bránit soudce.


Ukázka textu ze stránek JustičníŠlendián.cz.

O tomto případu psala i Mladá Fronta dne 11. října 2010.

Kromě toho všeho stránky upozorňují na poněkud zvláštní nepřítomnost důležité svědkyně, další lhaní a mnoho dalšího. Celý příběh se můžete dočíst na stránkách https://justicnislendrian.cz/.

Zdroj: JustičníŠlendián.cz

V únoru 2010 ho coby studenta střední školy veřejnoprávní napadlo založit IT magazín. Našel si zajímavou doménu a začal budovat. Po roce mělo Objevit.cz denně stovky návštěvníků a stále jim předkládá více a více zajímavých článků z oblasti IT.

Komentáře

Nahoru