Jubilejní stou pobočku otevírá populární startup Uber. Nyní v Pekingu

Jubilejní stou pobočku otevírá populární startup Uber. Nyní v Pekingu

Jubilejní stou pobočku otevírá populární startup Uber. Přes různá čínská města se dostává i do toho nejvýznamnějšího – do Pekingu. Otevření také řádně oslavil, jak? Přes litry prolitého alkoholu, nyní nabízí nyní speciální akci, ve které se jejich zákazníci „svěřují“ se svými krátkými příběhy.

Jeden ze současných populárních startupů – Uber opět rozšířil své hranice a otevřel si novou a jubilejní pobočku. Kde? Po Šen-čenu, Šanghaji, Kantonu a Hong Kongu, se rozhodl zamířit do další významné čínské lokality, a to do Pekingu, kde otevírá svoji již 100. pobočku.

uber

Stá pobočka, to už něco znamená…

 

Pádný důvod k oslavám

Startup zabývající se dopravou a pronájmem vozidel již v současnosti tedy operuje ve stovce destinací.  Takové založení nové pobočky je poměrně velký důvod k řádným oslavám, což není výjimkou ani tento startup. Avšak přes všechno množství prolitého alkoholu nabízí nyní Uber speciální akci, ve které se můžete seznámit s krátkými příběhy zákazníků, takže něco jako „chodící reklama“. Dále můžete zhlédnout trasy jednotlivých lokalit, avšak u nás to zřejmě až tak žhavé nebude…

Příběhy zákazníků na Instagramu a Twitteru…

 

 

Pokud může nějak pomoct ke krásné a inspirativní budoucnosti, tak tím, že o ni bude psát.

Komentáře

Nahoru