Jste v posteli dobří? Přístroj Lovely vám to prozradí

S chytrými sexuálními pomůckami, jakoby se roztrhl pytel. Nyní představujeme novinku pro pány. Na trhu se objevil sexuální trenér Lovely, který vám po sexuálním aktu prozradí, jak jste si vedli. Jak tato novinka funguje?

klifyhicew5wrejnhku2

Lovely zlepší váš sexuální život

Princip je naprosto jednoduchý. Pomůcka, která je vyrobena ze silikonu, se nasazuje na mužskou chloubu. Prostřednictvím technologie Bluetooth se přístroj připojí k chytrému telefonu, kam se budou přenášet naměřená data. Můžete se tak dozvědět, kolik jste při sexuálním aktu spálili kalorií, co byste měli ještě vylepšit a podobně. Díky informacím, jež budete pravidelně získávat, můžete milování s partnerkou zdokonalovat.

uf6wgb01ge21akosbcat

Dá se propojit s chytrým telefonem

Lovely vibruje a umocňuje sexuální zážitek

Jelikož zařízení také vibruje, může přinést do intimního života nový rozměr. Lovely je také sexuální tachometr, protože dokáže měřit maximální rychlost. Informace o sexuálním životě budete mít uschované ve svých telefonech.

4742-cee5c7c5baa5c865c48d3fa68cc99e57

Lovely také vibruje

Zdroj: Wareable

Stále ještě mladý a (snad i) krásný psavec píšící na svém blogu Krcmic.cz. Pracoval pro společnosti T-Mobile, SaveMax, Telefonica O2, Brunswick Estates, Accenture, euroAWK a Socialbakers. Založil portál Pravdu.cz. V současnosti vlastní tento web. A pracuje na tom, aby z Objevit.cz udělal další uznávaný a navštěvovaný portál.

Komentáře

Nahoru