Jste nachystáni na páteční výhodné nákupy na Aliexpressu?

V listopadu je nejvyšší čas začít s nákupem vánočních dárků a to si moc dobře uvědomují také e-shopy. Není proto divu, že nám během předvánočního období nabízí hned několik výhodných akcí, díky nimž je nakupování dárků online levnější. A tou první, která nás čeká už zítra, je Aliexpress Day. Ušetřit se na něm dá dokonce dvakrát.

Známý internetový obchod Aliexpress na pátek 11. 11. nachystal tzv. Aliexpress Day – den, kdy je většina zboží zlevněná. To, kterých položek se sleva bude týkat, je na webu vidět už několik dní. Snadno si tak ověříte, že slevy jsou opravdu výrazné, kolikrát dosahují téměř 50 %.

Jak zřejmě víte, na Aliexpressu nakoupíte prakticky všechno od elektroniky přes výbavu domácnosti až po plesové šaty. Lidé si často nejsou jistí kvalitou, avšak ta záleží spíš na konkrétním prodejci. Jestli se nechcete napálit, čtěte si recenze uživatelů, kteří si věc objednali před vámi, dívejte se na jejich fotografie, které zobrazují věc reálně a sledujte i hodnocení prodejce. Pak se nemůže stát nic hrozného. Kromě toho při těch cenách, které na Aliexpressu uvidíte, se občas vyplatí i zariskovat.

Jediná nevýhoda Aliexpressu spočívá v tom, že zboží do ČR cestuje dlouho. Pokud si nezaplatíte rychlejší dopravu (stojí cca 20 dolarů), putuje k vám balík 30 – 40 dnů. Teď je tedy ta ideální doba, kdy vám zásilka ještě stihne přijít do Vánoc.

Šetřete dvakrát díky Plné peněžence

Kromě tohoto speciálního dne však můžete využít ještě jednoho principu výhodného internetového nakupování. Možná už jste o něm někdy slyšeli – jde o cashback. V ČR tento systém ještě není příliš rozšířený, ale v USA či Velké Británii takhle běžně nakupuje asi 20 % lidí.

Jde o to, že se do svých oblíbených e-shopů vždy necháte přesměrovat z cashback portálu a přes ten pak dostáváte zpět určité procento z utracené částky. Procento bývá různé – samozřejmě nečekejte, že vám někdo vrátí polovinu nákupu, to by obchody brzy zkrachovaly. U portálu www.PlnaPenezenka.cz se však pohybuje až k 15 %.

03

Plná peněženka takhle spolupracuje s několika stovkami obchodů a mezi nimi je také Aliexpress. Když se ještě zaregistrujete na tomto portálu, ušetříte vlastně dvakrát.

Kdo to platí? E-shopy mají vyčleněné peníze na marketing a ty dávají cashback portálu – je to pro ně vlastně určitá forma marketingu, která jim přivádí zákazníky. Cashback portál pak peníze převádí registrovaným uživatelům.

Jak mít v pátek 11. 11. nejlevnější nákup?

Zaregistrujte se na Plné peněžence, nic to nestojí a šetřit díky ní budete celý rok. Třeba si na systém zvyknete a budete přes internet nakupovat jen s jeho pomocí. Není to těžké. Jen prostě kliknete na portálu Plné peněženky na odkaz do e-shopu, kde chcete nakupovat. Tím se e-shop spojí s vaší účtem a při nákupu se vám připíše provize.

Bylo by vhodné si na Aliexpressu už předem vyhlédnout, co se v pátek chystáte koupit. Cenu po slevě tam vidíte už teď a je možné, že v pátek bude některé zboží velmi rychle vyprodáno. Neváhejte a nakupte na Vánoce i vy!

Komentáře

Nahoru