Dnes vyšlo 15 článků

Jsou šedé, červené či modré? Obrázek s pipulkami válcuje internet

Vzpomínáte si na fenomén, který před několika měsíci ovládl internet? Máme na mysli legendární šaty, které rozdělili lidi na dvě skupiny. Jedna skupina viděla šaty modro-černé, druhá zase bílo-zlaté. Ačkoliv internetová populace se potřebuje neustále o něčem hádat, na scénu vystupuje další obrázek, který pravděpodobně rozdělí uživatele na dvě či tři skupiny.

Středem pozornosti na sociálních sítích je obrázek dvou rukou. Na jedné straně je ruka zbarvená nažluto a na druhé straně namodro. V obou dlaních jsou pilulky, které představují kámen úrazu. Někomu připadá, že obě pilulky jsou šedé, někdo zase vidí vlevo šedou, vpravo červenou pilulku. Dokonce se našli i tací uživatelé, kteří vidí jednu pilulku modrou a druhou červenou. A jaké barvy vidíte vy?

565d9e5b08447

Zdroj / Foto: The Ladbible

Stále ještě mladý a (snad i) krásný psavec píšící na svém blogu Krcmic.cz. Pracoval pro společnosti T-Mobile, SaveMax, Telefonica O2, Brunswick Estates, Accenture, euroAWK a Socialbakers. Založil portál Pravdu.cz. V současnosti vlastní tento web. A pracuje na tom, aby z Objevit.cz udělal další uznávaný a navštěvovaný portál.

Komentáře

Nahoru