Josef Vacovský vede Mindshare, Martin Hanzal zase Xaxis

Komunikační skupina GroupM přistoupila ke změnám ve vedení agentury Mindshare. Pozici provozního ředitele mediální agentury Mindshare Czech Republic obsadil Josef Vacovský. A Martin Hanzala, který na křesle Chief Operating Officer (COO) působil před Vacovským, se posunul na jinou pozici v rámci skupiny GroupM.

Josef Vacovský měl na starosti klientské týmy na pozici Client Leadership Director. Během své kariéry nabyl bohatých zkušeností v oblasti strategického komunikačního plánování. Jeho nástupem na pozici COO má být podle společnosti zachována kontinuita a proklientský přístup.

Martin Hanzal působil v Mindshare dvanáct let. A nyní přestoupil do Xaxis na pozici Xaxis Director, kde vede český tým. Tato společnost nabízí služby a produkty v programatickém nákupu mediálního prostoru s využitím vlastních dat. Martin Hanzal má na starosti rozvoj této oblasti.

Stále ještě mladý a (snad i) krásný psavec píšící na svém blogu Krcmic.cz. Pracoval pro společnosti T-Mobile, SaveMax, Telefonica O2, Brunswick Estates, Accenture, euroAWK a Socialbakers. Založil portál Pravdu.cz. V současnosti vlastní tento web. A pracuje na tom, aby z Objevit.cz udělal další uznávaný a navštěvovaný portál.

Komentáře

Nahoru