Josef Pazderka přechází z České televize do Aktuálně.cz

Josef Pazderka působil v České televizi dlouhých 11 let. A nyní přechází do zpravodajského webu Aktuálně.cz, který vydává Economia Zdeňka Bakaly, na pozici zástupce šéfredaktora.

Josef Pazderka bude v Aktuálně.cz zástupcem šéfredaktora Pavla Tomáška. Nová tvář má posílit zahraniční tým, jemuž pomůže s rozvojem audiovizuálního zpravodajství.

2184a63

Zdroj: LinkedIn

Josef Pazderka pracoval v České televizi od roku 2005, přičemž měl od roku 2006 na starosti zpravodajství v Rusku, od roku 2012 ve Varšavě, odkud pokrýval také oblast Polska, Pobaltí a Ukrajiny. Před působením v České televizi pracoval ve společnosti Člověk v tísni. Také byl humanitárním pracovníkem v Čečensku.

Studoval historii na Filozofické fakultě Univerzity Karlovy a rozvojová studia na Oxford Brookes University ve Velké Británii.

Stále ještě mladý a (snad i) krásný psavec píšící na svém blogu Krcmic.cz. Pracoval pro společnosti T-Mobile, SaveMax, Telefonica O2, Brunswick Estates, Accenture, euroAWK a Socialbakers. Založil portál Pravdu.cz. V současnosti vlastní tento web. A pracuje na tom, aby z Objevit.cz udělal další uznávaný a navštěvovaný portál.

Komentáře

Nahoru