Jon Bon Jovi otevřel restauraci, kde se chudí najedí zadarmo

Jon Bon Jovi otevřel restauraci, kde se chudí najedí zadarmo

Podpora lidí v nouzi se neustále rozrůstá. Slavné osobnosti zakládají své fondy a organizace s cílem pomoci znevýhodněným lidem. Pomáhají nejen svými penězi, ale také vlivem. Známé jméno má dveře otevřené k různým skutkům, které jsou pro obyčejné lidi nemožné. Tenhle článek nebude o žádné nadaci, ale o praktické pomoci zpěváka Jona Bon Jovi.

Jestli jste si někdy kladli otázku, co dělat s nadbytkem peněz, jak jste si odpověděli? Zpěvák a frontman kapely Bon Jovi se rozhodl podpořit lidi v nouzi. Část svých peněz investuje do restaurace JBJ Soul Kitchen. A jak by měla restaurace pomoci lidem v nouzi? Je to jednoduché, nehledejte v tom žádný chyták. Hosté v restauraci za jídlo jednošu neplatí. Veškeré jídlo z nabídky je zdarma. Restaurace je už druhá svého druhu. Před osmi lety vznikla první, v New Jersey a druhá restaurace vznikla nedaleko řeky Toms. V rámci nadace Jon Bon Jovi Soul Foundation, kterou má na starosti jeho manželka, spravuje obě restaurace.

Do restaurace JBJ Soul Kitchen může zavítat kdokoliv – jak lidé bez domova, chudí lidé, tak zajištění lidé. Samozřejmě je nepsaným pravidlem, že lidé, kteří mají dostatek financí, za objednávku zaplatí. Takto získané peníze pak jdou do nadace, z čehož se pak zaplatí jídlo, které je vydáváno zdarma. Součástí restaurace je potravinová banka, kuchařská škola a poradna, dobrovolníci pak pomáhají při servisu jídla nebo v kuchyni. Jídlo, které se v restauraci podává je vařeno především z potravin pěstovaných na zahrádkách nadace nebo dobrovolníků.

Zdroj, foto: jbjsoulkitchen.org

Zajímá se o tvůrčí psaní a online marketing. Studuje marketingovou komunikaci. Ve volném čase (kterého moc není) spravuje svůj blog - bezkiki.cz. Její život by nebyl kompletní bez rodiny, přátel, smíchu, hudby a dobrého jídla.

Komentáře

Nahoru