Dnes vyšlo 15 článků

John Lewis dojímá kouzelným vánočním příběhem celý svět

Vánoční období už se pomalu blíží. Reklama od britského obchodního řetězce John Lewis vás na vše dopředu navnadí. Tentokrát je příběh bez tučňáků, ale není ochuzen ani o pohádkové motivy. Malá holčička skrz astronomický dalekohled objeví na měsíci starého muže. K Vánocům mu pak dokáže po několika marných pokusech doručit pomocí balónu dalekohled. Muž tak uvidí Zemi konečně více z blízka a dokáže si se svou malou kamarádkou pohlédnout doslova z očí do očí.

Každý rok se od maloobchodního řetězce John Lewis očekává reklama světové kvality, která bude dojímat miliony lidí a zároveň obchodně fungovat. Minulý rok se to značce povedlo snad nejvíc s příběhem o malém chlapci a tučňákovi Montym.

Spot #ManOntheMoon připomíná, abychom nezapomínali na nejstarší členy rodiny

Reklama vznikla v dílně agentury Adam&Eve DDB, má ovšem i tak své vlastní specifické kouzlo. Pokud navíc nebudete myslet na to, jak balónky dopravily dárek na měsíc, a kde se tam ten starší pán vlastně vzal, pomáhá nová reklama mimo šíření vánoční atmosféry i připomínat, abychom nezapomínali na ty nejstarší členy našich rodin, které samota o Vánocích trápí o to tíživěji.

Naše vánoční reklama je opět o tom udělat něco navíc, abyste někoho potěšili dokonalým dárkem. Tento rok je nicméně příběh vyprávěn výjimečně kreativním a poutavým způsobem, když naše hrdinka Lily, neváhá nasadit všechny síly, aby se spojila s mužem na Měsíci;uvedl v tiskové zprávě customer director značky Craig Ingils a dodal:Doufáme, že to inspiruje lidi, aby nalezli pro své milované skutečně speciální dárek. Zároveň věříme, že naše partnerství s(neziskovou organizací) Age UK zvedne povědomí o problematice osamělosti starších.

Screenshot_9Zdroj: M-Journal

Komentáře

Nahoru