Jízda v autě s pejsky? Pořiďte mu bezpečnostní pásy

Časy, kdy domácí mazlíčci zajišťovali naše bezpečí jsou dávno pryč. Role se obrátili a teď je řada na nás. Pořizujeme si pejsky ještě menší než kočky, tudíž je musíme chránit. Vyšší míru pozornosti bychom jim měli věnovat při cestování. Stejně jako máme pro malé děti autosedačky, pro pejsky máme bezpečnostní popruhy!

S nápadem přišla značka s názvem ZUGOPET. Své sídlo mají v Beverly Hills. Její výrobky se objevují také na Kickstarteru. Firma začala výrobou luxusních, a pro pejsky komfortních, přepravek. Nyní přišla s novinkou bezpečnostních pásů. Pásy jsou určené spíše pro pejsky menší velikosti. U větších ras se předpokládá, že je budete převážet v zavazadlovém prostoru vašeho kombiku.

Snímek obrazovky 2017-11-26 v 16.46.12

Na výběr máte z 25 druhů popruhů, ať už se liší velikostí, barvou, provedením… Pásy jsou navrženy tak, aby zajistily největší možné bezpečí při cestování. Jejich testování v nárazových testech dopadlo na výbornou. Kvalitou výsledků se rovnají bezpečnosti autosedaček pro děti. Pokud vlastníte více pejsků, můžete je umístit vedle sebe na zadní sedačky. Použítí popruhů je omezeno vždy na jedno autosedadlo. Pásy můžete použít i tak, že si je navlečete na sebe a budete mít pejska stále při sobě.

Snímek obrazovky 2017-11-26 v 16.46.24

Jak pejska připoutat?

Soupravu popruhů připevníte na sedadlo. A pak je to ještě snadnější. Pejska navlečete do popruhů které se následně na soupravu pásů v autě připnou, jen je zacvaknete. Pokud váš pejsek přibere, velikost si můžete libovolně nastavovat povolení a utažením jednotlivých pásů.

Snímek obrazovky 2017-11-26 v 16.45.44

Pejsek je sice v poloze, která mu není přirozená, ale je zajištěna bezpečnost jeho i vaše. Nemůže se vám pak stát, že vás bude pejsek rozptylovat při koncentraci v řízení.

Zdroj, text/foto: zugopet.com

Zajímá se o tvůrčí psaní a online marketing. Studuje marketingovou komunikaci. Ve volném čase (kterého moc není) spravuje svůj blog - bezkiki.cz. Její život by nebyl kompletní bez rodiny, přátel, smíchu, hudby a dobrého jídla.

Komentáře

Nahoru