Osmdesátiletá babička odstartovala anglickou show akrobatickým číslem

Něco neuvěřitelného se objevilo na probíhající soutěži ve Velké Británii – Britain’s Got Talent. 80 letá žena spolu se svým mladým společníkem zatancovali neuvěřitelný tanec. Nikdo by do takto staré ženy neřekl, kolik energie a elánu se v ní skrývá. Jedna z porotkyň to nevydržela a rovnou poslala tento “hvězdný pár” do živých kol.

Chci se stoprocentní jistotou říci, že toto jste nikdy neviděli! A jestli si myslíte, že jste viděli již všechno – je to omyl. Proč? Chtěl bych vám představit na první pohled ničím zajímavou dvojici – Paddy a Nicca, kteří jako ostatní soutěžící zkusili štěstí v Britain’s Got Talent (Británie má talent).

Žádné zklamání! Ale naopak

Každý v sále či u televizních obrazovek věděl, jak to skončí, že 80 letá babička odejde zklamaná z prohry. Ale to ji všichni přecenili! 80-letá Paddy společně s  několikanásobně mladším tanečníkem vzbudili na počátku poměrně značnou nejistotu. Jejich snažení chtěl „odpískat“ porotce Simon Cowell, který je na počátku nestrpěl a odsoudil je červeným X-kem.

Screenshot_7

“Babička to pořádně rozbalila!”

Avšak jednu dosti podstatnou věc netušil. Jakou? Že si pár jenom spolu pohrává – dostává se do formy. Hnedka na to totiž spustila akrobatický tanec! Nicco svoji 80 letou společnici různě nosil, vyhazoval do vzduchu nebo válel po zemi, jako by právě dostudovala taneční školu.

Screenshot_8

Zlatá hvězda

Reakce poroty? Neuvěřitelná… Amanda Holden, jedna ze stabilních a věčně pozitivních porotců, nestačila křičet překvapením, neboť před jejíma očima se dělo něco neuvěřitelného. Po jejich vystoupení to stejně nevydržela, stlačením zlatého tlačítka tuto „hvězdnou dvojici“ poslala rovnou do živých kol. 

Screenshot_9

Komentáře

Nahoru