Dnes vyšlo 15 článků

Jiří Sláma: Necpu se do politiky (náboženství a drogy 1/6)

Jiří Sláma:  Necpu se do politiky (náboženství a drogy 1/6)

Fotograf, který se k focení dostal vlastně náhodou. Jeden z těch, jež měl možná ve své životě hodně štěstí (proto jsme si s Jirkou hodně rozuměli, protože jsem také takové dítě štěstěny). Jirka nejenom fotí, ale také pomáhá s pořádáním nejznámějšího českého festivalu věnující se tetování. Možná jste na něm byli. Možná jste o něm slyšeli. A možná ani jedno z toho. I proto vzniknul tento článek. Je rozdělený do dalších tří tematických celků, každý den vyjde jeden celý tématický celek. Minule jsme si povídali o fotografování, dnes si s Jirkou budeme povídat pro změnu o náboženství. V dalších částech pak nakousneme trochu i drogy a ve středu si povíme vše o největším tatérském svátku u nás – Prague International Tattoo Convention.

To je normálně, jak kdybych viděl sám sebe.

Takže, takhle nějak jsem fungoval po celou dobu. Ale jako vzdělání uznávám, musím říct, že čím jsem starší, tím se snad učím i víc a raději. Konkrétně i v tý fotce je to velice nutný. Tedy, jít s dobou, sledovat trendy a učit se novým věcem i technikám. A ta další věc je, že já teďka mám ještě docela takový… Ne že bych se cpal do politiky, ale jsou věci, který se mi nelíbí.

A na ty jsem začal docela hodně poukazovat. A abych na to mohl poukazovat, tak jsem si musel najít o tom problému spoustu informací, tedy nastudovat alespoň něco základního. Dohledat, najít a vyšťárat si vše, abych nebyl odkázanej jenom na nějaký nerelevantní články v novinách. Protože dneska je to tak, že jsou všechna média koupená či podplacená byznyssebrankou a všichni nám, tedy lačným konzumentům tisku, podsouvají pouze to, co se v tu danou dobu  hodí.

529023

Masopust Točná

Jak se na ty věci třeba snažíš upozorňovat? Případně můžeš i zmínit, na co ses ty konkrétně snažil upozornit a jak?

To ne, že snažil, já se o to stále snažím. Tady mám třeba krabice, vidíš je ne?? A ty krabice jsou plný triček a támhlety hromady papíru to jsou všechno objednávky, který musíme uspokojit, a ten problém … nebo problém… jak to jen říct, abych nebyl za FOBA či pitomce…….

Nelíbí se mi to, že je tady nějakej fenomén, kterej bych já osobně postavil mimo zákon, protože to, co ten fenomén káže, je prostě, propagace a souhlas s násilím, s vraždama, se zabíjením ve jménu “víry”, a fenomén se jmenuje islám a jeho rozpínavost. Vím, že se to spoustě lidem nelíbí. Spousta lidí ani vůbec netuší, že takovej problém existuje. Spousta lidí si myslí, že jsou hodní muslimové (ti, co je máme v ČR) a pak zlí muslimové, kteří v Evropě nejsou, čili se nás to netýká.

Já ale říkám. Islám je jeden. Verše koránu jsou jenom jedny. A pokud si ti, já bych je nazval hodní muslimové, neumí udělat pořádek ve svých řadách, to znamená pokud si oni sami neumí vyklidnit tu radikální část a takovou tu část lidí pod islámem, která zabíjí a prosazuje vraždy a kamenování a takovýhle hovna v uvozovkách, tak v tu chvíli pro mě je tahle celá věc  “pouhou” ideologií prosazující své zájmy na úkor svobody ostatního obyvatelstva a já osobně je stavím na úroveň fašismu. Fakt, až tak! Znovu opakuji, postavil bych ho mimo zákon. Tohle do civilizovaný společnosti nepatří. A dneska už to vidí i evropský politici, vidí to i český politici, že to je prostě blbě a že už nebude jednoduchý je zkrotit a usměrnit.

Vždyť se podívejte co se děje na Blízkém Východě a v Iráku. To je děs co tam ti z “IS” provádějí a to vše ve jménu toho pravého islámu. Nebo alespoň tak to hlásají do světa…… Podívejte se co se děje ve Francii, Anglii, Švédsku, Belgii…… Imigranti pod islámem tam začínají ovládat a terorizovat (v uvozovkách) zem, která jim poskytla útočiště. To je prostě šílený! Teďka zas ten americkej novinář….. ty vado, voni mu tam v Iráku uříznou hlavu, vzkážou světu, že nás islámskej stát utopí v krvi a pak tady média udělají rozhovor s tím českým muslimem Sáňkou a on bleje do kamery keci o tom, že to, co tam “IS” dělá, že to není islám??

Je šílenej, nebo nesvéprávnej?? Co to tedy je, když ne islám?? Jmenuje se to islámskej stát, nebo chalífát, jedou podle koránu a toho jejich mohamedána, mají to v názvu i na své vlajce a Sáňka tu bleková něco o tom, že to není islám?? Won je asi fakt nějakej pomatenej a nebo přesně ví co dělá. Lže, mlží a to všechno jen proto, aby lidem zatemnil obzor a udělal cestičku pro ten pravý a rozpínavý islám?! A pak ten českej arabista (mimochodem muslim jak poleno, jen si zrovna nevzpomenu na jméno), kterej to v telce bagatelizuje na to, že řezání hlavy nožíkem je vlastně na Blízkém Východě běžnej standard?! Hele, mám na ty šílence fakt nervy.

Postavit to mimo zákon, a všechny ty islámisty pečlivě monitorovat, zda ten kult dál neprovozují a nepáchají či neplánují zlo i tady u nás v Evropě. To je jediný řešení.

Takto Jiří Sláma upozorňuje na věci, které jej znepokojují

Jiří Sláma upozorňuje na věci, které jej znepokojují. Pomocí triček

stredovek_NE

Jiří Sláma se snaží poukázat na hrozbu islámského světa. Neodsuzuje muslimy. Chce jen, aby normální část zklidnila tu radikální odnož. Aby se ostatní nemuseli bát

A myslíš, že třeba časem se to dopracuje do takové fáze, že skutečně ten islám bude v některých státech zakázaný nebo že ti lidé tam prostě se nebudou moct stěhovat?

Hele já vůbec netuším, kam až tohle může dojít. Ale když pozoruju současný světový dění a když pozoruju to, co se děje v souvislosti toho nově vyhlášenýho Chalífátu, islámskýho státu.

A když vidím, co natáčí za videa a pouští to do světa a ukazujou to všem. Když vidím, jak vyhrožujou celýmu světu, jak používají násilí i zastrašování jakožto úplně běžnou praxi, tak se mi z toho zvedá žaludek. Osobně mi už taky přišly výhrůžky a nebylo to zrovna příjemný, takže jsem to raději postoupil (jak u mě není zvykem) Policii ČR, třeba přijdou na to, kterej hajzl to rozesílal a to nejen mě.

A tím, že se pustili takhle i do mě, byť jsem ze začátku neprosazoval nic konkrétního, to mi fakt nadzvedlo mandle! Říkal jsem jen to, že když někdo někam přijde na návštěvu a je mu poskytnut jakýsi azyl nebo útočiště, tak by se ten dotyčný člověk měl v tý daný zemi přizpůsobit, měl by se chovat podle pravidel té země, která mu to útočiště poskytla.

A pokud se najednou ten člověk v hostitelské zemi rozkouká a začne tady vyvádět, křičet něco o sharía a dělat bordel…… po nás “domácích” chtít, abychom mu tady dovolili stavět mešity, aby on tady mohl de facto kázat nesmysly, blbnout našim dětem hlavu, obluzovat naše ženy  aby z nich později vyrobil otrokyně svých oplzlých chtíčů a v budoucnu snad by tu chtěl i zabíjet ze cti?! Tak sorry, to ne! Máme se snad vrátit o 500 let v historii, tedy do středověku a koukat na to, jak se tu budou řezat hlavy odpůrcům a příslušníkům opozice?

Motocykl 2013

Motocykl 2013

To je stejný, jako kdybych někoho pozval na návštěvu, udělám mu oběd, on se tady naobědvá a po obědě půjde  támhle do rohu místnosti, a tam se mi vysere s tím, že je to u něj v poušti normální…. a chce, abych si na to zvykl, protože máme svobodu projevu, demokracii a já sem povinný respektovat jeho prapodivné zvyky a to i tehdy, kdy odporují mému stylu života s svým způsobem i zákonu……?!

Jinak jsem za rasistu a xenofoba……??!! A klidně to tam můžeš ocitovat doslovně, akorát tam dejte nějakej slušnej výraz tomu slovu vyserete jo, ale prostě takhle to je.

525430

Čeládko, vstávat!

Stalo se :-).

Evropa dává azyl utečencům, který jsou támhle někde na tom Blízkým východě nebo v Africe zabíjený bezcitným magorem pod islámem a oni místo toho, aby drželi hubu a byli rádi, že mají azyl, že mají půdu pod nohama a že mají možnost žít v míru, tak tady budou dělat bordel a vyšilovat a chtít, abychom tu ten islám vítali, schvalovali a podporovali? Jsou to magoři??!!!

To prostě nejde! Politik jako na to bude koukat, nic nedělat a my se budeme bát chodit v noci ulicema? To fakt ne. Takže čím víc oni dělají peklo, tím víc já chytám nervy a tím víc jedu trička. Teď jsem navrhnul 5 nových modelů a budu do toho oblíkat lidi a budu shánět sponzory, abychom to mohli dostat mezi lidi levněji než doposud a pojedu dál, dál, dál, aby si toho všimnuli jak politici, tak i další lidé a klidně celá Evropa a Svět! A jestli mě někde pověsej na sloup a rozstřílej kalašnikovem, tak mě prostě rozstřílej. No a co?!…

Není nic jednodužšího, než si na policii ČR zjistit, zda mám pořád platnej zbrojní průkaz, případně si ho obnovit a dokoupit si na obranu rodiny i České republiky nějakej Glock, kulovnici s dalekohledem a na boj zblízka krátkej brok a až si pro mě přijdou, tak jich pár vezmu s sebou!

Hele, co se má stát, to se stane a před touto zhovadilostí uši sklopit nehodlám! Už jsem viděl na fotce, jak to vypadá, když je člověk pověšenej na jeřábu a je rozstřílenej. Byl to příjemnej pohled v uvozovkách, ty vyvržený střeva….. a právě z důvodu, že dělají takovýhle věci, tak já budu dělat všechno proto, aby se to tady neusadilo a aby nás tady ne… ne… ne… počtem… jak se to řekne.

530108

…za oparem světlo jest

Nepřevýšili?

Nepřevýšili. Prostě ne, ne ne. Nezlobte se na mě, ne. Já se o tomhle strašně nerad bavím, nechci, aby ani tenhle rozhovor byl pojatej jako propagace téhle mé aktivity. I když proč ne, www.jajsemtadydoma.cz a na internetu pak třeba namátkou ostřejší stránka v mezích zákona a tou je  www.ivcrn.cz jejíž zakladatelé a příznivci už delší dobu jedou po ČR sbírku podpisů k petici, která žádá nepovolení druhého stupně registrace muslimských obcí, tedy další část “legalizace” islámu v ČR. Sám si říkal, že jsem nějakým způsobem známej člověk, že o mně pár lidí ví, že jsem jakoby trošku pod drobnohledem.

Ouk, využil sem toho a zvedám varovnej prst se slovy: „Pozor na islám, nevěřte jim ani slovo, podle koránu mohou lhát, když to je dobré k prosazení  islámu. Naopak věřte tomu, že lžou, klamou, vykrucují se, a zamořují islámem a jeho středověkou bezcitnou tváří celou naší planetu!“ Jako doopravdy, začínají se nám tady roztahovat lidi pod islámem, o kterých nikdo z nás neví, jestli jsou v pohodě nebo jestli jsou to skrytí radikálové s časovanou bombou okolo pasu.

Nechci, aby nám v Český republice chodili zakuklený baby od hlavy až k patě, protože nikdo neví, jestli ta dotyčná nemá okolo pasu 30 kilo TNT, nebo po těle rozškrábaný a neléčený svrabový boláky. Všude máme kamery, mě každá z nich snímá celýho včetně obličeje, ony jsou celý zahalený, čuměj jim třeba jenom oči. Cejtím se diskriminovanej!!! Jsme v Evropě, v Čechách. Tak tu budou všichni co tu bydlí a žijou, chodit jako evropský lidi taky oblíkaný a pokud se jim to nelíbí, tak ať sednou na éro a odletěj zpátky do pouště.

Tady jsou naše pravidla, naše zem, naše zvyky, naše víra. Buď nás budou poslouchat a budou respektovat jak tu žijeme a přijmou to bez výjimky za své když jsou tu na návštěvě, nebo ať se seberou a vypadnou. Hotovo. Tečka! Neřeším turisty například z SA, pokud jsou civilizovaní a v pohodě. Neb doufám, že než k nám do Evropy vstoupí, proklepnou je tajné služby a věřím, že si sem nepouštíme žádný teroristy a radikály. I když, američana předevčírem popravil angličan.. to je děs. Pak těm, co už v Evropě jsou důvěřuj – to prostě nejde!!!

Další část rozhovoru.

553887

Ed Peo Gers 2012

Komentáře

Nahoru