Dnes vyšlo 15 článků

Jiří Skopový je novým generálním ředitelem společnosti Bisnode

Na pozici generálního ředitele ve společnosti Bisnode, která je leaderem v oblasti poradenství v ekonomických otázkách společností a podnikatelů. Jiří Skopový má více než 15 let zkušeností z českých i zahraničních firem.

AAEAAQAAAAAAAAWQAAAAJDBmNTA2YWFhLTlkYTMtNGUxMS05ODM2LWYwZmMzOTk0Nzk3ZA

Jiří Skopový se ve společnosti Bisnode bude věnovat zejména rozvoji kompetencí v oblasti BigData. Velké zkušenosti v oblasti managementu Skopový získal zejména ve společnosti Konica Minolta, ve které působil 11 let. Dále pracoval jako výkonný ředitel pro strategické plánování a ICT ve společnosti ASEAN se sídlem v Singapuru. Po návratu do ČR se pak jako generální ředitel společnosti Dataspring věnoval rozvoji v oblastech IT cloud řešení, BigData a vývoji sw, kde se mu podařilo ztrojnásobit obrat.

Stále ještě mladý a (snad i) krásný psavec píšící na svém blogu Krcmic.cz. Pracoval pro společnosti T-Mobile, SaveMax, Telefonica O2, Brunswick Estates, Accenture, euroAWK a Socialbakers. Založil portál Pravdu.cz. V současnosti vlastní tento web. A pracuje na tom, aby z Objevit.cz udělal další uznávaný a navštěvovaný portál.

Komentáře

Nahoru