Jiří Rozkošný se bude starat o PR aktivity značky Audi

V pozici PR specialisty značky Audi automobilového prodejce Porsche Česká republika, se od počátku příštího roku objeví Jiří Rozkošný. V jeho kompetenci bude realizace produktové a komunikační ofenzivy značky Audi.

Jiří Rozkošný během své kariéry pracoval na několika pracovních postech u dodavatele informačních a komunikačních technologií Autocont CZ. Také pracoval jako marketingový a PR manažer automobilové společnosti Scuderia Praha, která na tuzemském trhu prodává značky Maserati a Ferrari. Současně vystupoval jako manažer jejího závodního týmu, kde měl na starosti organizaci a logistiku týmu. Také komunikoval s organizátory závodů, s jezdci i dodavateli.

jiri-rozkosny

Zdroj: LinkedIn

Dále působil jako externí redaktor portálu Formule1.cz, který provozuje agentura BPA Sport Marketing. Stal se šéfredaktorem české verze měsíčníku F1 Racing. A v neposlední řadě byl externím komentátorem sportovních přenosů televizní stanice Sport 5.

Stále ještě mladý a (snad i) krásný psavec píšící na svém blogu Krcmic.cz. Pracoval pro společnosti T-Mobile, SaveMax, Telefonica O2, Brunswick Estates, Accenture, euroAWK a Socialbakers. Založil portál Pravdu.cz. V současnosti vlastní tento web. A pracuje na tom, aby z Objevit.cz udělal další uznávaný a navštěvovaný portál.

Komentáře

Nahoru