Dnes vyšlo 15 článků

Jiří Ovčáček spouští vlastní televizi OVTV, která bude vysílat přenosy z Pražského hradu

Jiří Ovčáček, prezidentův mluvčí, pořizuje záznamy během Zemanových cest po českých městech a obcích. Rozhodl se spustit vlastní televizi jménem OVTV (Ovčáčkova televize), která by měla poskytovat ucelenou formu přenosů o Zemanových cestách. Podle slov prezidentova mluvčího Česká televize neinformuje o Zemanovém putování po českých krajích objektivně. A právě OVTV má poskytnout divákům nezkreslený průběh debat prezidenta s občany.

Hlavním podnětem pro vytvoření vlastní televize byl pozitivní ohlas ze strany diváků, kteří sledují Zemanova vystoupení před občany. Příznivci českého prezidenta mohli doposud přímé přenosy sledovat na Twitteru. Ale nyní se objeví také na oficiální facebookové stránce Miloše Zemana. Během dvou dní vidělo videa více než 50 tisíc lidí.

12115943_1000299136689050_4979303700620149757_n

Jiří Ovčáček, Zdroj: Facebook

„Úspěchem jsem příjemně překvapen, ale nechci usínat na vavřínech. Cílem je získat trvalý zájem veřejnosti. Pomoci může i to, že už jsem byl kontaktován provozovatelkou jednoho z kanálů na YouTube s žádostí, zda může sdílet videa OVTV. Samozřejmě jsem rád souhlasil,“ prozradil Jiří Ovčáček na dotaz serveru ECHO24.cz.

Nicméně nápad Jiřímu Ovčáčkovi vnukl polský prezident Andrzej Duda, který už používá přímé přenosy delší dobu. V neposlední řadě prezidentův mluvčí plánuje vytvořit logo OVTV a zároveň rozšířit program o další přímé přenosy, například přenosy z Pražského hradu.

„Takže, milovaná televize, přibyla vám jedna, neříkám, že veřejnoprávní, ale svým způsobem i objektivní a určitě nezávislá televize,“ vzkázal Miloš Zeman České televizi.

Zdroj / Foto: ECHO24

Stále ještě mladý a (snad i) krásný psavec píšící na svém blogu Krcmic.cz. Pracoval pro společnosti T-Mobile, SaveMax, Telefonica O2, Brunswick Estates, Accenture, euroAWK a Socialbakers. Založil portál Pravdu.cz. V současnosti vlastní tento web. A pracuje na tom, aby z Objevit.cz udělal další uznávaný a navštěvovaný portál.

Komentáře

Nahoru