Dnes vyšlo 15 článků

Jiří Kysela povede Dell EMC v České republice

V rámci restrukturalizace současný generální ředitel společnosti Dell Computer povede i společnost Dell EMC, která vznikla po sloučení v září tohoto roku.

V září se odehrála jedna z největších akvizic v historii. Nyní Dell EMC prochází výraznými změnami, jejichž cílem je zabezpečit efektivní řízení firmy. Jednou z takových změn je reorganizace regionu Central a Eastern Europe, kam bude začleněná i Česká republika. Tento region v Dell EMC povede Anja Monrad, Senior Vice President, která doposud působila ve stejné funkci ve společnosti Dell.

jk_mala

Generálním ředitelem zůstává Jiří Kysela, který doposud působil jako generální ředitel Dell Computer.

„Mou další rolí ve společnosti bude spojení obou týmů a zabezpečení, aby veškeré změny proběhly hladce a s co možná největším pozitivním dopadem na naše zákazníky. V současné době intenzivně pracujeme na rozdělení zodpovědností v českém týmu a chtěli bychom další změny oznámit v lednu 2017,“ dodává Jiří Kysela.

Stále ještě mladý a (snad i) krásný psavec píšící na svém blogu Krcmic.cz. Pracoval pro společnosti T-Mobile, SaveMax, Telefonica O2, Brunswick Estates, Accenture, euroAWK a Socialbakers. Založil portál Pravdu.cz. V současnosti vlastní tento web. A pracuje na tom, aby z Objevit.cz udělal další uznávaný a navštěvovaný portál.

Komentáře

Nahoru