Jiří Kadlec posílí pozici Head of Java Portal & Integration Development ve společnosti Lundegaard

Ve společnosti Lundegaard nedávno nastoupili tři seniorní konzultanti, kteří působí v oblasti project managementu a UX. A nyní vývojový tým společnosti posiluje specialista Jiří Kadlec, který působil několik let na manažerských pozicích ve vývoji v IBA CZ.

Jiří Kadlec je odborníkem na Java EE a Liferay Portal platformu. V období své působnosti v IBA CZ se podílel zejména na projektech pro významné české a slovenské operátory a bankovní instituce. A nyní nastupuje na pozici Head of Java Portal & Integration Development v Lundegaardu.

04

Bude mít na starosti řízení nového kompetenčního centra zaměřeného výhradně na vývoj a provoz portálových řešení na platformě Liferay.

„Jednáme o několika významných zakázkách u stávajících a nových klientů, a tak jsme se již delší dobu poohlíželi po schopném a zkušeném manažerovi s expertní znalostí technologií Java a Liferay. Jiří přináší Lundegaardu kvalitní znalosti metodiky a manažerské schopnosti, díky kterým je postavení Lundegaardu na trhu opět silnější,“ doplňuje Jiří Tonar, výkonný ředitel společnosti Lundegaard.

Jiří Kadlec je držitelem platných licencí IPMA LEVEL D a Liferay 6.2 Certified Professional Developer. Absolvoval Masarykovu univerzitu v Brně, kde vystudoval magisterský obor Informační systémy.

Každý to rád bez pravopisných chyb.

Komentáře

Nahoru