Tisková zpráva: Jihlava má největší elektroprodejnu na Vysočině

Páteční otevření největší elektroprodejny na Vysočině přilákalo do jihlavského City Parku v časných ranních hodinách více jak 500 lidí, během dne se počet návštěvníků vyšplhal daleko přes tisícovku.

Zákazníci postávali před nákupním centrem i více jak hodinu před otevřením pasáže a poté se hned nahrnuli k prodejně Euronics, kde už vše korigovali její zaměstnanci a zákazníky do prodejny pouštěli postupně. Ti nejčastěji využívali akčních letákových cen, které byly oproti běžným sníženy u vybraného zboží až na 60 procent. „Eminentní zájem byl o tablety, televizory, chladničky, ale také chytré telefony, mezi kterými vedl Samsung Galaxy SIII mini. Dětské zákazníky nejvíce nadchl Maxipes Fík a jeho dětská elektronika, kterou si mohli na místě vyzkoušet,“ říká vedoucí prodejny Karel Kokoška a dodává:

„Už v průběhu odpoledních hodin jsme pokořili rekord v tržbách prvního dne u dosud otevřených prodejen Euronics v celé České republice. Na ploše 1000 m2 jsme v pátek měli šestkrát více personálu, než je obvyklé a stejně jsme měli co dělat, abychom všechny zákazníky stihli obsloužit.“ Oproti jiným krajům je na celé Vysočině stále nedostatek prodejen s elektrem. Euronics rozšířil své působení v kraji a hned vzbudil velkou pozornost. „Vysočina je pro nás krajem, kde jsme zatím příliš prostoru pro rozšíření našich obchodních aktivit neměli. Má velký potenciál, ale hledali jsme vhodnou lokalitu pro otevření nové prodejny. Jakmile nás oslovilo vedení City Parku, že se nedomluvili s předchozím nájemcem, společností Datart, bylo rozhodnuto,“ uvádí tiskový mluvčí Euronics Bohuslav Komín. Z velkých elektroprodejců je v celém kraji jen jedna prodejna Electroworldu a několik menších Okay. Jihlava má navíc díky své poloze i obrovskou spádovost, čehož City Park, který je umístěn na hlavních tazích jak ze směru Praha, Brno, ale i Znojmo dobře využívá.

O prodejně

Euronics v City Park Jihlava patří s prodejní plochou 1000 m2 k pěti nejvýznamnějším prodejnám této sítě v České republice.

Nabízí široký sortiment malého i velkého bílého elektra, černé elektroniky, počítačové i telekomunikační techniky a jako první místo u nás má showroom infrasaun.

Zákazníci zde mají možnost vidět i první prohnutý televizor UHD, vyzkoušet novou herní konzoli v herní zóně nebo si osahat práci s chytrým telefonem nebo tabletem. K dispozici je jim na prodejně vyškolený tým prodejních specialistů, kteří k Euronicsu přešli z původní prodejny Datart, která zde sídlila předtím. „Každý zaměstnanec Euronicsu musí být odborně proškolen a umět zákazníkovi poradit. Převzetí personálu od předchozího nájemce, který také prodával elektro, bylo logickým krokem. Jsou to lidé vzdělaní v oboru, se zkušenostmi a navíc místní. I když vlastně jen dva jsou přímo z Jihlavy, ostatní dojíždějí z okolních měst a vesnic,“ doplňuje Karel Kokoška.

Kontakt:

PR EURONICS

MC CONSULTANT s.r.o.

Jana Holoubková

e-mail: jana@mc-consultant.cz

tel.: 728 670 959

ČTK ke zprávě vydává obrazovou přílohu, která je k dispozici na adrese https://www.protext.cz

Zdroj: ČTK/Protext

Rádi bychom vám nabídli prostor pro vaše tiskové zprávy. Pokud chcete, abychom o vás dali vědět, případně o vaší slevové akci, pořádané konferenci, novém produktu a podobně, můžete nás kontaktovat na emailovou adresu redakce@objevit.cz.

Komentáře

Nahoru