Dnes vyšlo 15 článků

JetSmarter, aneb Uber v oblacích

JetSmarter je aplikace pro iOS a Android, kterou bychom mohli bychom mohli přirovnat k Uberu v oblacích. Společnost JetSmarter nyní zvýšila investici do této aplikace o 105 milionů USD (tedy cca 2,5 miliardy Kč) s cílem expandovat do Asie a Latinské Ameriky.

Mít k dispozici něco jako Uber v oblacích? Ano, i s tímto nápadem už jedna společnost prorazila. Díky aplikaci JetSmarter je dnes zjednodušena letecká doprava členům této společnosti v rámci USA.

5982650691_aee2f157ce_z

Společnost nyní zvýšila investici o zhruba 2,5 milionů Kč. Podle CEO JetSmarter Sergeye Petrossova budou tyto finanční prostředky využity pro globální expanzi JetSmarter do Asie a Latinské Ameriky. Zároveň společnost slibuje zvýšení počtu letů pro členy US JetSmarter.

A v čem je JetSmarter podobný Uberu?

JetSmarter nemá žádná vlastní letadla. Funguje tedy na podobném principu jako dnes už velmi známá taxi služba Uber. Lidé tedy zadají do aplikace požadavek, a pak už jen čekají na odezvu operátora, který je propojí s pilotem.

Nicméně, létání s JetSmarter není levnou záležitostí. Členství vás totiž bude stát 15 000 dolarů, tedy cca 375 tisíc Kč.

zdroj/foto: highsnobiety

 

Stále ještě mladý a (snad i) krásný psavec píšící na svém blogu Krcmic.cz. Pracoval pro společnosti T-Mobile, SaveMax, Telefonica O2, Brunswick Estates, Accenture, euroAWK a Socialbakers. Založil portál Pravdu.cz. V současnosti vlastní tento web. A pracuje na tom, aby z Objevit.cz udělal další uznávaný a navštěvovaný portál.

Komentáře

Nahoru