Dnes vyšlo 15 článků

JetBlue má free Wi-Fi ve všech letadlech

Jestliže přemýšlíte, proč letět s leteckou společností JetBlue, jedním z důvodů může být bezplatné připojení k internetu. Aerolinky ve středu 11. ledna 2017 oznámily, že dokončily rozšíření systému Fly-Fi a poskytují tak Wi-Fi na palubě všech letadel.

JetBlue jako jediná letecká společnost na světě nabízí bezplatné bezdrátové připojení k internetu, a to na všech 227 letadlech. JetBlue představil systém Fly-Fi už v roce 2013, ale pouze ve vybraných letadlech.

wing-221526_1280

Zdroj: Pixabay

Fly-Fi vedle ostatních služeb nabízí nepřetržité Wi-Fi připojení, a tak cestující mohou být online i po celou dobu letu. Fly-Fi připojení k internetu má slušnou rychlost, a to až 15 Mbps (někteří uživatelé zaznamenali rychlost až 30 Mbps).

Pro srovnání firma Gogo, která je označována za největšího poskytovatele internetu leteckým firmám, nabízí rychlost 10 Mbps. Nicméně plánuje do roku 2018 tuto rychlost zvýšit na 100 Mbps.

„Je rok 2017 a naši zákazníci očekávají, že budou online kdekoliv, ať už doma na své pohovce anebo deset tisíc metrů nad zemí,“ říká Jamie Perry, viceprezident společnosti JetBlue. „To je důvod, proč jsme tak hrdí na to, že JetBlue je nyní jedinou leteckou společností, která nabízí bezplatné vysokorychlostní připojení k internetu, živé televizní vysílání a filmy všem cestujícím.“

Zdroj: Mashable

Stále ještě mladý a (snad i) krásný psavec píšící na svém blogu Krcmic.cz. Pracoval pro společnosti T-Mobile, SaveMax, Telefonica O2, Brunswick Estates, Accenture, euroAWK a Socialbakers. Založil portál Pravdu.cz. V současnosti vlastní tento web. A pracuje na tom, aby z Objevit.cz udělal další uznávaný a navštěvovaný portál.

Komentáře

Nahoru