Ještě kvalitnější sledování TV s LED podsvícením DreamScreen

Ještě kvalitnější sledování TV s LED podsvícením DreamScreen

Patříte-li k divákům, kteří místo návštěvy kina dávají přednost sledování filmů z pohodlí domova, máme pro vás novinku, která filmový prožitek ještě znásobí. Po inovaci televizorů s rozlišením 4K, vývojáři učinili další pokrok. Ona novinka nutně neznamená koupi nové televizní obrazovky vysokého rozlišení. Stačí,když si k té stávající televizi přikoupíte jeden komponent, DreamScreen HDTV Backlighting Kit.

Mezi nejlepší televizní obrazovky, které můžeme mezi TV technologiemi nalézt patří ty, co nabízejí rozlišení HD a 4K. Sledování filmů v tomto rozlišení je opravdovým zážitkem a jen těžko bychom hledali něco lepšího. Existuje ale nová technologie doplňující bezchybné rozlišené obrazovky a dramaticky zlepšuje kvalitu přehrávání. Jedná se o podsvícení vašeho televizoru, které není statické, ale dynamické. Jak se mění barvy na obrazovce, mění se i podsvícení.

FullSizeRender 5

DreamScreen poskytuje LED osvětlení umístěné za televizorem. Je to tedy zadní osvětlení, které reaguje v návaznosti na barvu vycházející z televizoru v popředí. Někdy plní podsvícení funkci doplňujících barev, jindy jsou barvy zase stejné, kvůli znásobení filmového efektu, např. výbuch. Je to ideální doplněk k sledování jakéhokoliv filmu, seriálu, ale i k hraní videoher. Televize už nebude mít hranice, ale barvy se budou částečně promítat na zdi, kde je umístěna. DreamScreen je finančně příznivý a jeho cena se rozhodně nerovná ceně nové televize.

FullSizeRender 4

DreamScreen HDTV Backlighting Kit

DreamScreen je nabízen s 3 vstupy HDMI, což usnadňuje přepínání mezi více zdroji videa. Kromě LED osvětlení, které je za televizorem, je součástí sestavy ještě Surround. Surroud můžete umístit kdekoliv po celé místnosti – lze přirovnat k zařízení prostorového zvuku, ale v tomto případě se jedná o světelnou podporu televizoru.

FullSizeRender 3

Můžete si stáhnout aplikaci DreamScreen, díky níž budete moci na dálku nastavovat intenzitu a barvu podsvícení. LED osvětlení můžete používat i v případě, že je TV vypnutá, stačí nastavit adaptaci na prostředí.

Kvalitní sledování filmů a hraní videoher DreamScreen HDTV Backlighting Kit skutečně podporuje. Jedná se o vizuální podněty, které dokonale doplní scény odehrávané v televizoru

Zdroj, text/foto: mashable.com

Zajímá se o tvůrčí psaní a online marketing. Studuje marketingovou komunikaci. Ve volném čase (kterého moc není) spravuje svůj blog - bezkiki.cz. Její život by nebyl kompletní bez rodiny, přátel, smíchu, hudby a dobrého jídla.

Komentáře

Nahoru