Tisková zpráva: Ještě během Štědrého dne si lidé odvezli z AAA AUTO několik desítek vozů

Praha 25. prosince 2014 – Zájem o nákup ojetin neustal ani na Vánoce. V největším autocentru AAA AUTO v Praze se ještě během dopoledne 24. prosince prodalo přes padesát automobilů.

 

Ani právě probíhající vánoční svátky nezabránily zákazníkům AAA AUTO ve velkém měřítku i v těchto dnech navštěvovat autocentra po celé republice. Největší návštěvnost tradičně evidují prodejní místa v Praze, v Ostravě a v Brně. Nebývalý zájem zaznamenal největší tuzemský prodejce ojetých vozů dokonce i 24. prosince. Během štědrodenního dopoledne do pražského autocentra zavítalo několik desítek zájemců. S vozem nakonec odjelo 55 zákazníků, kteří si v Praze mohli vybrat z 2000 vozů. „Tak vysoké číslo v poměru k nejvýznamnějšímu vánočnímu svátku vysvětlujeme ze dvou důvodů. Tím prvním je, že pražská pobočka byla jedinou otevřenou v celé ČR, a tak do Prahy dorazili i zájemci z jiných krajů. Druhým důvodem jsou až 30% slevy, které v současnosti našim zákazníkům poskytujeme, uvedla generální ředitelka AAA AUTO, Karolína Topolová. Relativně vysokou aktivitu zaregistrovalo i Call centrum AAA AUTO, které bylo rovněž v provozu a vyřídilo více než 700 dotazů potenciálních zákazníků.

Martin Moc

Account Executive

Slezská 113

130 00 Prague 3

Czech Republic
M: +420 724 724 280

mmoc@webershandwick.cz

www.webershandwick.cz

 

Rádi bychom vám nabídli prostor pro vaše tiskové zprávy. Pokud chcete, abychom o vás dali vědět, případně o vaší slevové akci, pořádané konferenci, novém produktu a podobně, můžete nás kontaktovat na emailovou adresu redakce@objevit.cz.

Komentáře

Nahoru