Dnes vyšlo 15 článků

Jeďte s Pet Center na safari a naobědvejte se v džungli

Jeďte s Pet Center na safari a naobědvejte se v džungli

Navštívili jste někdy safari? Projížděli jste se autem mezi slony, žirafami a divokými šelmami, jako ve filmech o Africe? Láká vás takový skvělý a dobrodružný zážitek? Pokud ano, společnost PetCenter CZ by vám ráda takový sen splnila. Když se zúčastníte její soutěže, můžete vyhrát výlet do největšího evropského safari parku Serengeti v Hodenhagenu pro vás i celou rodinu.

Ale i kdyby jste neměli štěstí na tuto hlavní výhru, zaručeně už samotnou účastí získáte moc pěkné slevy na dobroty, nebo nový pelíšek pro vašeho domácího mazla. A už za to rozmazlování účast na soutěži stojí.

 

Jak se zúčastnit?

Soutěž pro vás připravila společnost PetCenter CZ, která je v České Republice i na Slovensku největším prodejcem potřeb pro chovatele. Pokud v průběhu září zajdete nakoupit do PetCentra, ať už kamenného či online obchodu, získáte stírací los. Platí to pro nákupy nad 200 Kč a nejen, že každý los je výherní, ale můžete se zúčastnit i opakovaně! Po setření losu získáte slevu od 5 do 50 %, kterou lze uplatnit do konce října 2017. Každá ze slev, kterou takto získáte, se vztahuje vždy na jeden produkt.

A pak přichází to hlavní. Zaregistrujete se do konce října na petcenter.cz se svými losy a čísly účtenek, a pokud ještě nevlastníte kartu Věrného páníčka, tak si ji také určitě pořiďte (bude se hodit i do budoucna – návod k získání karty zde) a pak budete s napětím čekat na losování.
Screen Shot 2017-09-08 at 5.20.43 PM
Výherce, který bude vyhlášen do 30.11.2017 získá výlet pro celou svojí rodinu do německého safari, který je v celé Evropě vůbec tím největším.

 

Safari Serengeti je plné rozmanité zábavy

Serengeti-park se nachází na 200 hektarech severního Německa blízko Hannoveru a s 1500 volně žijícími exotickými zvířaty se postará o neopakovatelný zážitek. Můžete jet vlastním autem, nebo safari-busem s průvodcem. Na deseti kilometrech trasy potkáte nosorožce, lvy, tygry, antilopy, slony, …

Zdejší zvěř je poměrně krotká, a tak si z autobusu můžete třeba “pokecat” s žirafou z očí do očí, nebo se vám na kapotě rozhodne slunit lev. Toho se v klasické zoologické moc nedočkáte. V parku se setkáte se zvířaty z celého světa, nikoli jen s těmi africkými. Můžete se tedy zatoulat i do Asie a spatřit medvědy či bengálské tygry.

Park má několik částí a rozhodně vás může zaujmout i Jungle Safari s přibližně 200 opičími jedinci 20 různých druhů na 15 hektarech.

Nakonec je zde ještě třetí část plná dobrodružných atrakcí nejen pro děti. Vodní dráhy s nafukovacím člunem či lodí, lanové dráhy, trampolíny, kina, různá hřiště a zabaví se i batolata. Nebo si jen v klidu, po náročném cestování kolem světa, sednete do veslice na jezeře. A kdyby jste stále neměli dost, park nabízí i možnost zde přespat v různých ubytovacích zařízeních dle vašeho vkusu a užít si další den.

Lákavé, že? Tak do toho a my vám budeme držet palce. Počet losů je omezený, tak ať vám příležitost neuteče.

safari2

O společnosti Pet Center

Pet Center CZ vzniklo v roce 1991, miluje zvířata a snaží se dělat radost nejen jim, ale i jejich páníčkům. Po celé ČR a Slovensku vlastní síť 150 prodejen otevřených prakticky 364 dní v roce, kde naleznete nejkvalitnější krmiva, hračky a různé druhy tradičních i netradičních domácích mazlíků. Nově, od července 2016, má otevřený skvělý psí hotel a školku v Praze, kam člena vaší rodiny doveze speciálním autobusem. Nabízí také služby veterinárních klinik a určitě s další iniciativou nekončí. Nabízí věrnostní programy a neustále vymýšlí zajímavé akce a soutěže.

Dalimil Čech, CEO Pet Center říká: “Na našem podnikání nás baví právě ta hravost, vzhledem k povaze našeho sortimentu si můžeme dovolit oslovit klienty zajímavým způsobem. Rádi poté zapojujeme jak zaměstnance, tak naše zákazníky, proto náš marketingový tým neustále vymýšlí, co bychom mohli nabídnout nad rámec obvyklých služeb. Zákazník tak u nás může nakoupit vše potřebné pro svého mazlíčka a zároveň si zasoutěžit o hodnotný výlet či příjemnou slevu.

Letos například potěšil své věrné klienty zápůjčkou auta Kia Sportage na celý měsíc s plnou nádrží, slevami a cashbacky, ale také se hrdinně angažuje proti množírnám psů společně s Občanským sdružením na ochranu opuštěných zvířat.

 

Zdroje: petcenter.cz, serengeti-park.de

Ráda objevuje svět kolem sebe. Cestuje, vzdělává se a potkává zajímavé lidi z celého světa. Věří, že v každém dřímá nějaký poklad, který lze nalézt. V životě si již sama vyzkoušela leccos a viděla i prožila věci, kterým lze často těžko uvěřit. Je plná života a miluje, když ho může předávat ostatním.

Komentáře

Nahoru