Tisková zpráva: Jednotný ekonomický systém hlavního města Prahy. Co s ním bude?

V poslední době se vyskytla celá řada článků diskutujících na téma Jednotný ekonomický systém hlavního města Prahy. Jak se k situaci staví tvůrce systému – společnost GORDIC? Informace jsou podle generálního Ing. Jaromíra Řezáče nepravdivé! Médiím vzkazuje toto…

Společnost GORDIC spol. s r. o. k situaci na MHMP v souvislosti s Jednotným informačním systémem prohlašuje, že jí není známo, jaké 4 části, resp. 3 „nezprovozněné“ části má zdroj informace na mysli a tuto zprávu považuje za naprosto nepravdivou.  Informace vychází ze zprávy auditorské firmy, kterou nikdo neviděl a ani údajně vidět nemůže, protože ještě není hotová. Ani společnost GORDIC neměla možnost se s ní seznámit a případně ji oponovat. V rámci platné smlouvy o podpoře INO/66/02/000677/2010 poskytl GORDIC hl. městu Praze veškeré plnění, jak mu bylo touto smlouvu určeno. Tyto služby byly také ze strany objednatele v dohodnutých termínech řádně převzaty, což je možné také kdykoliv písemně doložit.

„Snažíme se analyzovat situaci, ačkoliv o ní prozatím mnoho nevíme,“ říká generální ředitel společnosti GORDIC Ing. Jaromír Řezáč. „V nedávné době nás pan primátor hájil, dnes nás napadá. Po dvaceti letech intenzivní a efektivní práce je mi současné situace skutečně líto.“  Šíření těch nepravdivých informací podle něj dál komplikuje možnost, že by firma bez uzavření pro ni přijatelného smluvního rámce pokračovala v podpoře JESu po 1. 1. 2014 a zvažuje i právní obranu: „Bohužel, situace dospěla tak daleko, že místo metodiků nastupují právníci. Nevylučujeme ani žaloby,“ dodává Řezáč.

Zdroj: PR oddělení GORDIC spol. s r.o.

Rádi bychom vám nabídli prostor pro vaše tiskové zprávy. Pokud chcete, abychom o vás dali vědět, případně o vaší slevové akci, pořádané konferenci, novém produktu a podobně, můžete nás kontaktovat na emailovou adresu redakce@objevit.cz.

Komentáře

Nahoru