Tisková zpráva: Jedna „nabíječka“ v autě nestačí

Jedna „nabíječka“ v autě nestačí

Asi každý z řidičů využívá možnosti auto nabíječky. Smartphony mají čím dál menší výdrž baterie a během delší jízdy se nám smartphone stihne nabít. Jezdíme-li sami a potřebujeme si nabít pouze jednu věc, je vše v naprostém pořádku. Problém nastává, když máme spolujezdce a ten potřebuje baterku stejně tak jako vy. Představte si, že jedete v plně obsazeném autě a každý z členů posádky potřebuje nabíjet. Jak určíte, kdo má přednost a telefon potřebuje využívat více?

5

O co jde?

S takovým problémem jste se nepotýkali jen vy, ale i mnozí další. Nyní takovým situacím odzvonilo. Trh s auto doplňky je obohacen o další chytrou věcičku. Jedná se o auto nabíječku, díky které můžete nabíjet až pět přístrojů. Tato novinka se nazývá AVACOM CarHUB.

AVACOM CarHUB má pět USB portů, takže z pomocí kabelu můžete nabíjet všechny technologické produkty. Zařízení značky Apple (iPad/iPhone/iPod), smartphony se systémy Android, Windows Phone a další, tablety, Power Banky, fotoaparáty, navigace apod.

5

Provedení AVACOM CarHUB

Má dvě části, které jsou spojené 1,5 m dlouhým kabelem. První část se dvěma USB výstupy lze zapojit do zásuvky autozapalovače. Další tři USB výstupy se dají pomocí praktického klipu připevnit za zadní sedadlo, což umožní nabíjení všem cestujícím v autě.

Zdroj, text/foto: avacom 

Štítky: , ,

Zajímá se o tvůrčí psaní a online marketing. Studuje marketingovou komunikaci. Ve volném čase (kterého moc není) spravuje svůj blog - bezkiki.cz. Její život by nebyl kompletní bez rodiny, přátel, smíchu, hudby a dobrého jídla.

Komentáře

Nahoru