Dnes vyšlo 15 článků

Tisková zpráva: Jedinečné vlastnosti Honor X8, o kterých musíte vědět

Nový smartphone přichází s trikem. Vždy se najde skvělá funkce, bez které „nemůžete žít“, ať už jde o bezdrátové nabíjení, skenování otisků prstů nebo dokonce sledování očí. Ale mnoho z těchto funkcí je zbytečných. Na druhou stranu některé špičkové technologie obsažené v chytrých telefonech nové generace jsou přínosné. Které prvky však ve své sadě nástrojů potřebujete a které jsou jen pro parádu?

Honor X8 nabízí všechny funkce, které byste mohli chtít. Na našich telefonech není jediná funkce, kvůli které byste si mysleli, že to za to nestojí. Existují následující funkce, díky kterým jsou mobilní telefony cenné.

Úžasné barevné schéma

Honor X8 má spoustu jedinečných vlastností a funkcí s osobitým vzhledem a fantastickou sbírkou barev. Jsou uvedeny na trh s barevnými schématy:

  • Titanium Silver
  • Půlnoční černá
  • Ocean Blue

Výjimečně tenký a lehký

HONOR X8 byl také navržen s ultra tenkým a lehkým tělem, které měří pouhých 7,45 mm a váží 177 g. Je neuvěřitelně tenký, elegantní a módní. Honor X8 zajišťuje, že se uživatelé nikdy nebudou cítit zatíženi jeho plochým designem a skvěle zaoblenými rohy na všech čtyřech stranách. Snadno se vejde i do malých kabelek a kapes.

6,7palcový displej Honor Fullview s obnovovací frekvencí 90 Hz 6,7palcový

ultratenký displej Honor na modelu HONOR X8 podporuje plné rozlišení s vysokým rozlišením 2388 x 1080 pixelů a 16,7 milionu barev, zlepšuje jasnost a poskytuje realistický zážitek ze sledování. Tento displej je ideální pro sledování filmů, procházení fotografií nebo hraní her.

Ultra tenký LCD systém!

Honor je první značkou na trhu, která používá špičkový ultratenký LCD systém a nastavuje nové a inovativní průmyslové standardy. Honor X8 začlenil zbrusu nový kompozitní film a mechanismus vedení světla v modulu podsvícení, aby to doplnil. U Honoru x8 řada nových materiálů a kreativních designů dále snížila tloušťku a hmotnost obrazovky rámu o 20 % a 4,5 g.

Funkce pokročilé ochrany zraku

Honor x8 je vybaven certifikací Rheinland Low Blue Light Certification, která snižuje množství škodlivého modrého světla, aby se zmírnilo namáhání očí a únava, a to i po dlouhých hodinách používání, přičemž je pamatováno na digitální blaho uživatelů.

Perfektní zážitek

Uživatelé, kteří rádi čtou po dlouhou dobu, budou těžit z pohodlnějšího zážitku ze čtení díky jedinečnému režimu eBook, který je součástí zařízení. Při použití exkluzivní režim eBook na Honor x8 převede displej na černobílý, což je pro oči lepší. Tmavý režim poskytuje sytější a měkčí odstíny, které jsou ideální pro noční čtení pro lidi, kteří to rádi dělají.

Velkolepé pořizování snímků s ultračistým čtyřnásobným fotoaparátem Honor x8 nabízí svým výkonným čtyřmegapixelovým fotoaparátem s rozlišením 64 Mpx uživatelům skutečně výjimečný fotografický zážitek. Je ideální pro začínající tvůrce a fotografy, kteří rádi fotí na cestách nebo vzácné chvíle strávené s rodinou a také přáteli.

Závěr

Nechte se inspirovat funkcemi smartphonu Honor X8! Honor X8 je k dispozici za velmi rozumnou cenu. Honor X8 je špičkový telefon, který stojí za to a značka Honor si váží svých zákazníků.

Štítky:

Komentáře

Nahoru